ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Ναι
26%
 26% [ 18 ]
Όχι
35%
 35% [ 24 ]
Εξαρτάται από το πόσο ερωτευμένος θα ήμουν
39%
 39% [ 27 ]
Σύνολο Ψήφων : 69

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
monster
Inactive Members

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   6/1/2012, 15:44

είδες? φροντίζω για το dating profile σου

Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 3304

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   6/1/2012, 15:53

ξέρω ότι κατά βάθος μ αγαπάς

Forum God
Forum God

Περιοχή : Venus
Αριθμός μηνυμάτων : 7354
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   16/1/2012, 00:49

ειχα κανει κι κρατησε μια βδομαδα..πολυ βαρετο και ανουσιο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dali
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 1043

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   16/1/2012, 00:56

Ειχα κανει στο παρελθον.Ειναι τρομερα επιπονη διαδικασια και ψυχοφθορα ωστοσο τα αισθηματα,η ελλεψη και η εξαρτηση ηταν δυνατα και αμοιβαια,αυτο μας κρατουσε μαζι...διήρκησε 1 χρονο και κατι...

toutifrutti
Forum God
Forum God

Περιοχή : Venus
Αριθμός μηνυμάτων : 7354
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   16/1/2012, 01:02

αντεξες παααρα πολυ
Dali
Forum Master
Forum Master

Αριθμός μηνυμάτων : 1043

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   16/1/2012, 01:05

Touti Frutti έγραψε:
αντεξες παααρα πολυ

ναι!!

Επισκέπτης
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   16/1/2012, 01:41

Γενικότερα, βλέποντας από την αδερφή μου που έχει σχέση εξ' αποστάσεως και έχει κλείσει παραπάνω από ένα χρόνο, η άποψή μου πάνω στο θέμα είναι ότι εφόσον υπάρχουν αληθινά και δυνατά συναισθήματα μεταξύ δύο ανθρώπων τότε αυτή η σχέση μπορεί να κρατήσει και να αντέξει, ακόμη και για πάντα.
Ασφαλώς και δεν είναι εύκολα τα πράγματα στις σχέσεις αυτές, καθώς είναι μαρτύριο να θες να αγκαλιάσεις τον άλλον, να τον φιλήσεις και να μην μπορείς, ωστόσο θεωρώ ότι όλες οι αναπόφευκτες δυσκολίες είναι ξεπεραστέες και δεν είναι ικανές σε καμία περίπτωση να διαλύσουν την σχέση, αν οι άνθρωποι μέσα σε αυτή αγαπιούνται πολύ!
monster
Inactive Members

Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   16/1/2012, 04:01

Dali έγραψε:
Ειχα κανει στο παρελθον.Ειναι τρομερα επιπονη διαδικασια και ψυχοφθορα ωστοσο τα αισθηματα,η ελλεψη και η εξαρτηση ηταν δυνατα και αμοιβαια,αυτο μας κρατουσε μαζι...διήρκησε 1 χρονο και κατι...

ποτε προλαβες?!

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   16/1/2012, 04:02

monster έγραψε:
Dali έγραψε:

ποτε προλαβες?!

αυτη η νεολαία απο το νηπιο δινει το πρωτο ραβασακι ηθελα να ξερα?τερας μαλλον γιναμε παλιοσειρα...οι καινουργιοι μας τρωνε λαχανο χαχα
Οδυσσέας
Forum God
Forum God

Περιοχή : Πειραιάς
Αριθμός μηνυμάτων : 3195
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   16/1/2012, 13:23

Δε νομίζω πως σε αυτή τη περίοδο της ζωής μου θα έκανα σχέση εξ'αποστάσεως.
Το έχω περάσει και ήταν δύσκολο.
Κι επειδή όταν γουστάρω κάποιον δε μπορώ τις συναντήσεις μια φορά το μήνα θα ήταν δύσκολο να το χειριστώ.

Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 6018
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   16/1/2012, 15:14

Στα αλοτενα καλη και η παναγιωτενα

Forum Beginner

Αριθμός μηνυμάτων : 228

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   15/2/2012, 23:13

http://www.avmag.gr/archives/15069

Ανέκαθεν μισούσα τα μαθηματικά και οτιδήποτε έκρυβε μέσα του την λεγόμενη τετράγωνη λογική . Αν και λάτρευα τα σχολικά χρόνια ανυπομονούσα να περάσουν στην σφαίρα του παρελθόντος ώστε να μην αναγκαστώ ποτέ ξανά να ασχοληθώ με οτιδήποτε έχει σχέση με αριθμούς . Βέβαια αργότερα κατάλαβα πόσο υπερβολικός ήμουν , μια ώρα μελέτης παραπάνω και οι εξισώσεις θα γινόταν πιο απλές ακόμα και σε ένα μέρος τόσο αφιλόξενο για αυτές, όσο το μυαλό μου . Στην πραγματική ζωή όμως τι συμβαίνει ?
Πριν να πηδήξω και εγώ στην χώρα της ενηλικίωσης πίστευα πως τα πράγματα ήταν ‘’απλά μαθηματικά’’ σε κάθε τομέα! Σε γουστάρει κάποιος , θα στο δείξει και μετά ακολουθεί συνέχεια . Δεν του κάνεις και τόσο πολύ το ‘’κλικ’’, το έβλεπες και τέλος , άρχιζες μια σχέση και σαν πρωτάρης δεν ήξερες πώς να κινηθείς, απλά τον αντίγραφες . Του δίνεις όσα σου δίνει και αν κάποια στιγμή το love story τέλειωνε δεν έχανες την αξιοπρέπεια σου, ‘’Χάρηκα για όσα ζήσαμε μαζί , καλή συνέχεια ‘’. Απλά και κατανοητά ! Κάποιος είχε ξεχάσει προφανώς να με ενημερώσει για την ύπαρξη συναισθημάτων όμως και ΜΠΑΜ από την μια στιγμή στην άλλη έσκασαν μπροστά στο πρόσωπο μου παίρνοντάς μου τα μυαλά και ότι άλλο έστεκε στα καλά του, μόλις ερωτεύτηκα . Έρωτας, αυτός ο καταραμένος διαβολάκος που απορώ γιατί κάποιοι συνεχίζουν και τον αποκαλούν θεό ??? Καμένος από γκόμενο , θα σκεφτείτε για εμένα γιατί και εγώ το ίδιο θα σκεφτόμουν αν διάβαζα αυτές τις μαλακίες . Αμ δεν ! Κάθε πρόβλημα έχει δυο σκέλη ,και το ότι το πρώτο σκέλος δυσκολεύει τους περισσοτέρους αυτό δεν σημαίνει πως δεν υπάρχει και το δεύτερο .
Και σας ρωτάω λοιπόν, ποιο είναι το χειρότερο που μπορεί να συμβεί όταν αρχίζεις μια σχέση με κάποιον που πραγματικά θες ? Και θα μου πείτε ‘’Να με κερατώσει , να μην του αρέσω πια , να με ζηλεύει ανυπόφορα σε σημείο που να με πνίγει και blah blah ‘’ Σωστά ?’’. Μπορεί, αλλά σε αυτές τις περιπτώσεις κλαις, οδύρεσαι μέχρι που λες ‘’Σιγά βρε μ*** μην ξοδέψω και άλλο χρόνο για σένα και προχωράς, ενδεχομένως δύσκολα αλλά προχωράς ! Φαντάσου τώρα να τον αγαπάς, να σε αγαπάει , το σεξ να είναι καλύτερο και από τις πιο ευφάνταστες φαντασιώσεις σου , να σε προσέχει τόσο κάνοντας την ιστορία ‘’Ρωμαίος και Ιουλιέτα’’ να μοιάζει γεμάτη κυνισμό και παρόλα αυτά η συνέχεια να μην προβλέπεται κοινή . Γιατί ? Θα σου πω τον καημό μου μιας και αυτός είναι που με τρώει, που τι με τρώει δηλαδή μόνο κόκαλα έχει αφήσει : η απόσταση κύριοι ! Αυτή η ανυπόφορη κατάσταση που ταλαιπωρεί έρωτες, που είτε τους δυναμώνει είτε τους αποτελειώνει . Γιατί οκ , να ξέρεις πως αυτή η φάση θα διαρκέσει 2 , 4 άντε 8 μήνες το πολύ στρώνεις το θεσπέσιο κωλαράκι σου κάτω λες θα κάνω υπομονή , υπάρχουν και αεροπλάνα σε περίπτωση που πάθεις στερητικό σύνδρομο και msn για τις δύσκολες ώρες ( αν καταλαβαίνετε τι εννοώ..) άλλα όταν ξέρεις πως, Τέλος! αυτός θα είναι Θεσσαλονίκη και εσύ Αθήνα, τι κάνεις ?
Κάποιος θα πει , αν τον αγαπάς μετακόμισε στο μέρος του. Άλλωστε αν δεν ρισκάρεις, δεν ζεις . Βιάστηκες να μιλήσεις φίλε μου . Και πήγα και επέστρεψα και ξαναπήγα και τώρα κοντεύω να επιστρέψω για άλλη μια φορά .. Γιατί θα ρωτήσεις τώρα ? Ας όψεται ο Κρόνος που με ταλαιπωρεί τα τελευταία 2 χρόνια και δεν μπορώ να βρω δουλειά (~ εκεί προτιμώ να τα ρίχνω για να ελπίζω~ ) . Αγανάκτηση και ίλιγγος με πιάνει κάθε φορά που σκέφτομαι πως αν δεν βρω σε λίγο δουλειά θα αναγκαστώ να αφήσω πίσω ότι έχω αγαπήσει περισσότερο αγαπητέ μου αναγνώστη αλλά και τι να κάνω ? Προσπαθώ να κάνω το μυαλό μου να στροφάρει γρηγορότερα και να βρει λύση σε αυτή την ‘’εξίσωση’’ άμεσα αλλά δεν είναι κουραστικό να μετατρέπεται ένα τόσο όμορφο συναίσθημα όπως ο έρωτας σε κάτι τόσο απαίσιο όπως ένα μαθηματικό πρόβλημα ? Ooh yes !
Και για όλα φταίει το ιντερνέτ . Ίσως η επόμενη εξέλιξη στις γνωστές σελίδες κοινωνικής δικτύωσης πρέπει να είναι η απαγόρευση οποιαδήποτε επικοινωνίας μεταξύ ατόμων μεγαλύτερης χιλιομετρικής απόστασης από 100 km μήπως και γλιτώσει τουλάχιστον η επόμενη γενιά γιατί αυτή πάει , κάηκε….
Οπότε σου στέλνει :
‘’ Μένω Βόλο τώρα , αλλά Οκτώβρη θα έρθω μόνιμα Αθήνα ‘’ Εσύ : Οκ, όταν έρθεις ξαναστείλε μου ! (Μην μασάς , έτσι την πάτησα και εγώ)
‘’Μένω Κρήτη, άλλα έρχομαι συχνά Αθήνα ‘’ Εσύ : Δεν μου είπες ότι αφοδεύεις (λαϊκιστή, χέζεις ) χρήματα , super !’’ (Πιθανότατα ακόμα ένας κομπλεξικός που φοβάται μήπως τον ‘’ανακαλύψουν’’ στο νησί του και ψάχνει σεξόκαβάντζες στις πόλεις )
‘’Πρώτη φορά νιώθω πως έχω τέτοια επικοινωνία με άτομο , κρίμα που είμαστε μακριά’’ Εσύ : Όντως κρίμα , ΒΒ !
Εν ολίγοις σε συμβουλεύω , με άτομα που δεν μένουν στην ίδια πόλη με εσένα να μην έχεις ούτε τα βασικά . Γιατί λίγο η βαρεμάρα κάποιας κρύας νύχτας που θα νιώθεις μόνος , λίγο που η απόσταση θα τον κάνει στα μάτια σου τον πρίγκιπα του παραμυθιού που περιέργως ξεχωρίζει από τους υπόλοιπους, θα κολλήσεις μαζί του μέχρι το 5ο log in και μετά καλώς ήρθες στον κόσμο μου !
john@kos
Forum Baby
Forum Baby

Περιοχή : thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 78
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   3/3/2012, 05:20

Το προσπάθησα μία φορά στην ζωή μου και πραγματικά είναι πολύ δύσκολο οπότε όχι...

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Athens City Centre
Αριθμός μηνυμάτων : 1919
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   3/3/2012, 09:42

Σχέση εξ αποστάσεως... Απαγορευμένη φράση για εμένα... Την έχω πατήσει πιο μικρός, οπότε, όχι...

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   4/3/2012, 04:39

πλεον θεωρω οτι μονο σε πολυ ειδικες περιπτωσεις θα εκανα απο αποσταση σχεση κ κυριως αν εχει προηγηθει ενα μεγαλο διαστημα που να ξερω τον αλλον...!
hirosima
Forum Beginner
Forum Beginner

Περιοχή : rhodes
Αριθμός μηνυμάτων : 241

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   4/3/2012, 21:24

εδω και καποιες μερες εκανα οποτε ελπιζω να μου βγει σε καλο
Σπόιλερ:

????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   5/3/2012, 12:33

Και ποσο δηλαδη μπορει να κρατησει μια σχεση εξ αποστασεως;

Συμφωνω οτι ο καθε χαρακτηρας ειναι διαφορετικος και εχει αλλες αντοχες. Αλλα οπως και να το κανουμε μια σχεση σαν αυτή μας φθείρει και φθείρεται σταδιακά. Ο μόνος τροπος για να κρατήσει είναι η απόσταση αυτή να έχει ένα χρονικό τέλος. Να γνωρίζουν ότι θα κρατήσειν π.χ. ένα χρόνο. Τουλάχιστον εκεί έχει την δυνατότητα να πείσεις τον εαυτό σου ότι είναι για λίγο. Αντιθέτως αν δε ξέρεις και βαδίζεις στα τυφλά νομίζω πως αυτη είναι και η αρχή του τέλους
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   5/3/2012, 17:23

Πολυ σκεφτομαστε ποσο θα κρατησουν και ποσο θα αντεξουν τα πραγματα. Η απαντηση για μενα ειναι απλη: οσο..!! Το μελλον δεν το γνωριζουμε, ενω το παρον το ζουμε. Γιατι κανεις να καταδικαζει κατι που το ζει?!
predator
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Μακεδονία
Αριθμός μηνυμάτων : 1254
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   5/3/2012, 17:46

Ισως
celestial
Forum God
Forum God

Περιοχή : stonecity
Αριθμός μηνυμάτων : 10213
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   5/3/2012, 17:56

συμφωνώ με τον σταρ. η ομορφιά κρύβεται στις απλές, καθημερινές στιγμές.. όταν σκέφτεσαι τι θα γίνει στο μέλλον, χάνεις το παρόν. όλοι το ξέρουμε, αλλά πολύ λίγοι ζουν έτσι. κάθετι αξίζει μόνο αν βιωθεί στον χρόνο του.. ειδάλλως δεν το ζούμε στην αληθινή ομορφιά του..

Forum Baby

Περιοχή : thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 87
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   27/5/2012, 23:56

εγω ειμαι λιγο μπερδεμενος σε αυτο το θεμα.ο πρωην ηταν με ενα τουρκο 9δεν ειχε πολυ καιρο που τα φτιαξανε μαζι κανα μηνα)και μετα μπηκα απο ενα μηνα και μπηκα και εγω στην μεση.εγω ειμαι απο μια πολη κοντα στην θεσσαλονικη και αυτος στην θεσσαλονικη ενω ο τουρκος στην τουρκια.αλλα ο τροπος του ηταν σαν να ηταν παντρεμενος με τον τουρκο και ο τουρκος να ηταν συνεχεια εδω στην θεσσ παρα με μενα που ηταν μια ωρα αποσταση.αν και ελεγε οτι μαγαπουσε(ελεγε...στον 1,5 χρονο που ημασταν μαζι 5 φορες να το πε).ελπιζω να μην ζησει κανεις τετοια κατασταση γιατι την επαθα σαν πρωταρης και πληγωθηκα ασχημα
8anos
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 3576
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   28/5/2012, 22:39

ωχ... ζόρικο ακούγεται αυτό ρε παύλο. Αλλά αν ο άλλος είναι πολύ ερωτευμένος με κάποιον, όσο μακριά κι αν είναι αυτός, δεν υπάρχουν πολλά π μπορείς να κάνεις.

αχ, σχέσεις εξ αποστάσεως... story of my life. Δεν ξέρω αν εγώ το τραβάω ή αν αυτοί έρχονται και με βρίσκουν

Forum God
Forum God

Περιοχή : stonecity
Αριθμός μηνυμάτων : 10213
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   29/5/2012, 00:08

αν έλιωνα για κάποιον πιστεύω ότι δεν θα υπολόγιζα απόσταση.. αλλά όποιος δεν έχει χορέψει σε αυτό το ταψί μιλάει εκ του ασφαλούς.

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   11/6/2012, 16:19

Ποτέ... Ποτέ ξανά απόσταση!!!
Όχι μόνο μου το έπαιζε κάργα ερωτευμένος με την πάρτη μου, όχι μόνο με είχε πει ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ της χρονιάς, τα είχε με άλλον παράλληλα..
Κι αυτό το έμαθα από έναν τυχαίο που γνώρισα στο romeo...
Πόσο ξεφτίλα πια? :)
Anakin
Forum God
Forum God

Περιοχή : Στην 28η διάσταση
Αριθμός μηνυμάτων : 8383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   11/6/2012, 21:23

Μα και εσύ τριγυρνούσες στο romeo, σωστά; Ψαχνόσουν κι εσύ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: