ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

-Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Axoua
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Edw, ekei
Αριθμός μηνυμάτων : 514
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: -Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?   6/4/2011, 04:11

Γεια σας! Είμαι καινούριο μέλος στο forum, οπότε χαίρετε!
(Ελπίζω να μην κουράσω και να μην τα θαλασσώσω )

Γενικά ως νέος ρίχνω πολύ σκέψη... πάνω στην ταυτότητα μου, στην προσωπικότητα μου, στην σεξουαλικότητα μου, στην εικόνα μου στον κοινωνικό περίγυρο... (ξέρω, εγωισμός, πολλά "μου")

Όσο αφορά την σεξουαλική προτίμηση, πρόσφατα κατέληξα στο να ορίσω την δικιά μου ως αμφιφυλοφιλία (συγκεκριμένα ένα Νο4-Νο5 εδώ), δύσκολο δίχως σεξουαλικές εμπειρίες, ίσως να είναι νωρίς για εμένα να το ορίσω, αλλά οι άνθρωποι ρωτούν, κάτι πρέπει να τους λέω...

Και αυτό για να φτάσω στο σημείο να ακούσω αρκετές φορές την απόλυτη gay-hip ατάκα "Δεν πιστεύω στο bisexuality." , να πρέπει να εξηγήσω έπειτα τις δικές μου σκέψεις απολογούμενος πάνω στην αμφιφυλοφιλία και στο τέλος να ακούσω ένα "Ναι, καταλαβαίνω...".

Αυτό μου θυμίζει την αντίδραση ενός γνωστού μου παππού προς τους ομοφυλόφιλους, ο οποίος αρνιόταν να αποδεχθεί την ύπαρξη τους, κατά τον ίδιο τρόπο που ένας θρησκόληπτος, όντας ανίκανος να φανταστεί την ζωή του χωρίς θρησκεία, αρνείται να αποδεχθεί την ύπαρξη του αθεϊσμού.

Η αμφιφυλοφιλία υπάρχει, ο όρος εκμεταλλεύεται και εκφυλίζεται, αλλά υπάρχει.

Γνωρίζω ότι πολλοί βλέπουν την αμφιφυλοφιλία ως μια πιο "ελαφριά" δήλωση αντί της ομοφυλοφιλίας και την κατακρίνουν... άλλοι ως εξευγενισμένη πουτανιά... όμως εγώ φοβάμαι να ξημερώσει η ημέρα που δίπλα μου θα τύχει να έχω έναν Γιάννη και όχι μία Ιωάννα και η μάνα μου θα με πιέζει να αντικαταστήσω τον Γιάννη με την Ιωάννα, αφού "δεν θα έχω πρόβλημα", μπας και με "χαρεί γαμπρό" και "δει και κανένα εγγονάκι" παρακαλώντας να την λυπηθώ.

Απόψεις; :/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JudasIscariot
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : bikini bottom (and not lame xania)
Αριθμός μηνυμάτων : 1663

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?   6/4/2011, 09:15

Απόψεις...Ο Woody allen είχε πει ότι αν είσαι bi διπλασιάζεις τις πιθανότητες σου να βρεις ραντεβού on a saturday night...

Φυσικά και υπάρχει! ΄

Μάλιστα, δεν χρειάζεται να κάνεις σεξ για να ξέρεις. Η φαντασία φτάνει για να το καταλάβεις. Γενικά οι άνδρες που είναι completely str8 δεν ερεθίζονται καθόλου όταν βλέπουν ερωτικές ταινίες που δεν έχουν γυναίκες. Αντίστοιχα για τους γκέι, όταν δεν έχει άντρες. Επομένως αν αρέσκεσαι και στις δύο ταινίες, προφανώς είσαι μπάι...

Και όχι, δεν σε θεωρώ πλεονέκτη. Αν και είσαι...κατάρα, θέλω και εγώ να δω πως είναι να σου αρέσουν οι γυναίκες...Τυχερέ

Forum God
Forum God

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 7121
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?   6/4/2011, 09:16

Axoua έγραψε:
όμως εγώ φοβάμαι να ξημερώσει η ημέρα που δίπλα μου θα τύχει να έχω έναν Γιάννη και όχι μία Ιωάννα και η μάνα μου θα με πιέζει να αντικαταστήσω τον Γιάννη με την Ιωάννα, αφού "δεν θα έχω πρόβλημα", μπας και με "χαρεί γαμπρό" και "δει και κανένα εγγονάκι" παρακαλώντας να την λυπηθώ.

Καλημέρα και καλώς ήρθες!!
Δηλαδή αν κατάλαβα καλά από την παραπάνω πρόταση που απομόνωσα, είσαι αμφιφυλόφιλος για να μην έχεις "πρόβλημα" με τη μάνα σου;
baZZ
Forum Master
Forum Master

Αριθμός μηνυμάτων : 2975

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?   6/4/2011, 10:28

Score έγραψε:
Axoua έγραψε:
όμως εγώ φοβάμαι να ξημερώσει η ημέρα που δίπλα μου θα τύχει να έχω έναν Γιάννη και όχι μία Ιωάννα και η μάνα μου θα με πιέζει να αντικαταστήσω τον Γιάννη με την Ιωάννα, αφού "δεν θα έχω πρόβλημα", μπας και με "χαρεί γαμπρό" και "δει και κανένα εγγονάκι" παρακαλώντας να την λυπηθώ.

Δηλαδή αν κατάλαβα καλά από την παραπάνω πρόταση που απομόνωσα, είσαι αμφιφυλόφιλος για να μην έχεις "πρόβλημα" με τη μάνα σου;

Όντως! (και καλωσήρθες ). Αμφί είσαι ανάλογα με το τι φαντασιώνεσαι (αν φαντασιώνεσαι δηλαδή σεξ και με τα δύο φύλα, τότε είσαι αμφί) Την σεξουαλική προτίμηση δεν την διαλέγεις για να ικανοποιήσεις τον κοινωνικό σου περίγυρο, όσο κι αν το θέλουμε ενίοτε...
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?   6/4/2011, 11:03

Axoua έγραψε:

Η αμφιφυλοφιλία υπάρχει, ο όρος εκμεταλλεύεται και εκφυλίζεται, αλλά υπάρχει.

Αυτό ακριβώς!

Καλώς ήλθες στο φόρουμ μας και καλή συνέχεια.
Εδώ θα μπορέσεις να συζητήσεις ότι σε απασχολεί!
monster
Inactive Members

Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?   6/4/2011, 11:46

Axoua έγραψε:

Όσο αφορά την σεξουαλική προτίμηση, πρόσφατα κατέληξα στο να ορίσω την δικιά μου ως αμφιφυλοφιλία (συγκεκριμένα ένα Νο4-Νο5 εδώ), δύσκολο δίχως σεξουαλικές εμπειρίες, ίσως να είναι νωρίς για εμένα να το ορίσω, αλλά οι άνθρωποι ρωτούν, κάτι πρέπει να τους λέω...

χεχε όντως είναι λίγο παράδοξο δίχως εμπειρίες να ορίζεις ακόμα κ το scale σου

Καλώς ήρθες!

Forum Master
Forum Master

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?   6/4/2011, 11:47

τι σημαίνει νο4-νο5?
monster
Inactive Members

Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?   6/4/2011, 11:48

όσο πιο κοντα στο Νο0 τόσο πιο ετερο- όσο πιο κοντά στο Νο6 τόσο πιο ομο- στη κλίμακα του πόσο στρ8-γκει είσαι

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?   6/4/2011, 11:49

Πάντως διάβασα την κλίμακα και είμαι στο 5,5!
Ωραία! Είμαι bi!
baZZ
Forum Master
Forum Master

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?   6/4/2011, 11:50

Monster έγραψε:
όσο πιο κοντα στο Νο1 τόσο πιο ετερο- όσο πιο κοντά στο Νο6 τόσο πιο ομο- στη κλίμακα του πόσο στρ8-γκει είσαι

αα μόλις είδα ότι υπάρχει λινκ

@4806
MR Pe Pe
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4685
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?   6/4/2011, 11:53

4806 έγραψε:
Ωραία! Είμαι bi!

Oh my goodness! Θα τα δω όλα σε αυτή τη ζωή!

Κάθε τέλος μια αρχή το κατοικεί.

I'm not a saint. I'm a noise.

"Κι εγώ λέω, αν θέλεις ονόμασέ με ακόμη και κανάτα, μόνο μη με σπάσεις."
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?   6/4/2011, 11:54

A δε φταίω εγώ, ο Kinsey!
Score
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 7121
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?   6/4/2011, 12:26

Εγώ δεν έχω καταλάβει ποιος είναι ο αsexual.

Αυτός που δεν έχει καθόλου ορμές;
Υπάρχει τέτοιος άνθρωπος;

μέχρι και οι καλόγριες πιστεύω θα έχουν ορμές ,απλά τις καταπολεμάνε.
(Sorry, είμαι off topic ε;)
Saturn
Forum Master
Forum Master

Αριθμός μηνυμάτων : 1169

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?   6/4/2011, 12:43

Αυτό που φαντάζεσαι μπορεί να απέχει κατά πολύύύύ από αυτό που θα σου βγει στη πραγματικότητα.... Η θεωρία απέχει της πράξης.... The truth is out there..... find it out !
Johnny
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 2618
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?   6/4/2011, 12:59

καλωσηρθες axoua!Φενεσαι ψαγμενο ατομο,πιστευω μπορει να γινεις ενα καλο μελος σε αυτο το φορουμ.Στο ευχομαι.
Παμε στο θεμα.Πιστευω υπαρχει αμφιφυλοφιλια αν και μου φενεται λιγο παραξενο.Καλα κανεις και σ'αρεσουν και οι κοπελες.Παλιοτερα και μενα μου αρεσαν πολυ.Τωρα,δεν ξερω γιατι,δεν με πολυαναβουν.Που και που αν βρω καμια στο δρομο μπομπα μπορει να πω,ωπ τι ειναι αυτο?! Αλλα δεν υπαρχει συγκρηση με αντρες.ειδικα οσο παει τοσο περισσοτερο φτανω στο "6" που λετε(kinsey).Μου φενεται περιεργο γιατι παλια οντως μαρεσαν πολυ οι κοπελες,και οταν εβλεπα αντρα δεν σκευτομουν κατι ερωτικο οπως κανω τωρα.Δεν μπορει να εξηγηθει.Οσο για τις τσοντες παντα εβλεπα και ακομα βλεπω στρειτ τσοντες.Εννοειται και γκει αλλα θελω να πω δεν εχει παψει να με αναβει μια στρειτ τσοντα.Μονο τις λεσβιακες δεν μπορω.Και αυτο ακριβως ειναι το θεμα.
Τελος παντων ευχομαι να βρεις το αλλο σου μισο,οτι φυλο και να ειναι αυτο.
JudasIscariot
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : bikini bottom (and not lame xania)
Αριθμός μηνυμάτων : 1663

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?   6/4/2011, 13:43

Score έγραψε:
Εγώ δεν έχω καταλάβει ποιος είναι ο αsexual.

Αυτός που δεν έχει καθόλου ορμές;
Υπάρχει τέτοιος άνθρωπος;

μέχρι και οι καλόγριες πιστεύω θα έχουν ορμές ,απλά τις καταπολεμάνε.
(Sorry, είμαι off topic ε;)

Ναι όντως. Υπάρχουν άτομα τα οποία όπως οι γκέι δεν γουστάρουν γυναίκες, ε αυτά δεν γουστάρουν κανένα.
Ο sheldon από το big bang theory, σύμφωνα με τον δημιουργό του, είναι ασέξουαλ . Στο παρά πέντε ο φώτης (ή ο σπύρος?) είναι ασέξουαλ. Όχι στην πραγματική ζωή φυσικά. Στην πραγματική είναι γκέι και μένουν αθήνα , άχου τα...

Forum Master
Forum Master

Αριθμός μηνυμάτων : 2618
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?   6/4/2011, 13:50

ο σπυρος.Ναι και ο καπουτζηδης και ο Αγγελου ειναι γκει αρκετα με το οφφ τοπικ.
και μενα μου φενεται περιεργο αλλα δεν ειναι και απιθανο.Και απο αυτο υπαρχει.Ολα υπαρχουν στον κοσμο μας.καλως κακως.
Saturn
Forum Master
Forum Master

Αριθμός μηνυμάτων : 1169

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?   6/4/2011, 14:23

Ντροπή σου Johnny! Ακους εκεί gay ο Καπουτζίδης...... είναι 100% str8 ---> γυναίκα, φυλακισμένη σε αντρικό (ο θεός να το κάνει) σώμα...
Axoua
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Περιοχή : Edw, ekei
Αριθμός μηνυμάτων : 514
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?   6/4/2011, 14:59

Καλώς σας βρήκα!

baZZ έγραψε:
Score έγραψε:
Axoua έγραψε:

Όντως! (και καλωσήρθες ). Αμφί είσαι ανάλογα με το τι φαντασιώνεσαι (αν φαντασιώνεσαι δηλαδή σεξ και με τα δύο φύλα, τότε είσαι αμφί) Την σεξουαλική προτίμηση δεν την διαλέγεις για να ικανοποιήσεις τον κοινωνικό σου περίγυρο, όσο κι αν το θέλουμε ενίοτε...

Και βέβαια δεν καθορίζει την σεξουαλική μου συμπεριφορά ο περίγυρος, αυτό που ήθελα να πω είναι ότι όταν έχεις περισσότερες από μία "επιλογές" (αν και δεν το βλέπω σαν επιλογή ανάμεσα σε άντρα-γυναίκα, αλλά σε ανθρώπους) πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα τεθεί το θέμα "Έλα μωρέ, αφού σου αρέσουν και οι γυναίκες και οι άντρες, βολέψου με μία γυναίκα και άσε τους άντρες". Και το γεγονός ότι υπάρχει αυτή η λογική μου την δίνει όσο τίποτε άλλο.

Γενικά την σεξουαλικότητα την νιώθεις, δεν μπορώ να καταλάβω πως εννοήθηκε από αυτό που έγραψα ότι "είμαι bi για την φουκαριάρα τη μάνα μου" και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί βγαίνουν βεβιασμένα συμπεράσματα.
"Α, μου είπε ότι είναι bi, άρα είναι gay που έχει πρόβλημα να το παραδεχτεί"
"Α, τώρα που μπήκε και η μάνα στην κουβέντα, πρέπει να είναι bi για την οικογένεια του"

Η οικογένεια μου δεν έχει ιδέα, απλά εξέφρασα τον φόβο μου απέναντι στην αντίδραση μίας στενόμυαλης μάνας.

MR Pe Pe έγραψε:
4806 έγραψε:
Ωραία! Είμαι bi!

Oh my goodness! Θα τα δω όλα σε αυτή τη ζωή!

Johnny έγραψε:
Τελος παντων ευχομαι να βρεις το αλλο σου μισο,οτι φυλο και να ειναι αυτο.

Ευχαριστώ και ανταποδίδω την ευχή.

EDIT:

Axoua έγραψε:
πρόσφατα κατέληξα στο να ορίσω την δικιά μου ως αμφιφυλοφιλία

Ξέχασα να αναφέρω κάτι σημαντικό! Ο λόγος του ότι "κατέληξα" να την ορίσω είναι επειδή δεν μου αρέσουν οι ταμπέλες και τα στερεότυπα και δεν θέλω να ζω σε έναν κόσμο γεμάτο από αυτά... αλλά άτιμη κοινωνία, χωρίς ταμπέλες δεν λειτουργεί.

Scandal
Forum Regular
Forum Regular

Περιοχή : Περιστέρι
Αριθμός μηνυμάτων : 298
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?   6/4/2011, 16:07

Να ρωτήσω κάτι τους αμφισεξουαλικούς του forum: πιστεύετε ότι μπορείτε να μείνετε σταθεροί σε ένα φύλο για μεγάλο χρονικό διάστημα; Ή κάποια στιγμή θα μπουχτήσετε και θα αναζητήσετε το άλλο φύλο (από αυτό που είχατε κατασταλάξει προσωρινά) ; Δεν υπάρχει μια σύγχυση σε αυτό το θέμα εφόσον οι ορμές σας αφορούν και τα δύο φύλα (και ανά διαστήματα "πρέπει" να ικανοποιούνται και οι δύο τάσεις ) ;
Αφορμή για την ερώτηση αποτέλεσε η φράση "Έλα μωρέ, αφού σου αρέσουν και οι γυναίκες και οι άντρες, βολέψου με μία γυναίκα και άσε τους άντρες"

Η αλήθεια είναι πως δεν έχω συζητήσει πολύ με αμφισεξουαλικά άτομα περί του πως νιώθουνε με τα φύλα...

Εγώ πάντως βλέπω και gay και str8 πορνό, αρκεί να υπάρχει ένας άντρας στο βίντεο/εικόνα. Για λεσβιακά ούτε λόγος

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Scandal στις 6/4/2011, 16:13, 1 φορά
Anakin
Forum God
Forum God

Περιοχή : Στην 28η διάσταση
Αριθμός μηνυμάτων : 8383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?   6/4/2011, 16:12

Ε, αυτό είπα στην μάνα μου καταρχάς, που ήταν εν μέρει αλήθεια, ότι είμαι (?) αμφισεξουαλικός κι αρπάχτηκε ακριβώς από την αφορμή "Ε αφού είσαι αμφί, άσε τους άντρες κι πήγαινε με γυναίκες".

Αν είναι να πεις κάτι, ΜΗ κάνεις ποτέ το λάθος να πεις πως είσαι αμφι ούτε για να το ωραιοποιήσεις το πράγμα. Χρειάστηκα 6 μήνες για να την πείσω πως είμαι ολοκληρωτικά gay για να μη με πρήζει για την αμφισεξουαλικότητα μου (που λένε ότι είμαι, παρόλο που με κατονομάζω ως gay), ότι τάχα το είπα έτσι για να το πάρει πιο χαλαρά.

Όσον αφορά την ερώτηση σου Scandal, ναι, πιστεύω πως μπορούν να μείνουν σταθεροί. Έμεινα με γυναίκες όσο το αισθανόμουν, τώρα αισθάνομαι για έναν άντρα κι το επιδιώκω, μετά ίσως το νιώσω με γυναίκα κ.τ.λ.. Αλλά ξέρω πως είναι δύσκολο για ορισμένους, γιατί θέλουν να πηγαίνουν συνεχώς κι με τα δύο φύλα!

Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4423
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?   6/4/2011, 16:42

Eγώ πάντως δεν καταλαβαίνω όταν ενας αποκλειστικά μπότομ είναι αμφί.

Forum God
Forum God

Περιοχή : Στην 28η διάσταση
Αριθμός μηνυμάτων : 8383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?   6/4/2011, 16:46

Μπορεί να μη θέλει να το παραδεχτεί... Ή κάτι τέτοιο

Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4423
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?   6/4/2011, 16:46

Ε μαλλον....

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?   6/4/2011, 16:47

Elementstv έγραψε:
Eγώ πάντως δεν καταλαβαίνω όταν ενας αποκλειστικά μπότομ είναι αμφί.

Γιατί έχεις ακούσει κάποιον αποκλειστηκά παθητικό να δηλώνει μπάι?
Βέβαια στεγανά στη σεξουαλικότητα δε χρειάζεται να μπαίνουν..

-Δεν πιστεύω στην αμφιφυλοφιλία... -Oh really?
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: