ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Ναι
26%
 26% [ 18 ]
Όχι
35%
 35% [ 24 ]
Εξαρτάται από το πόσο ερωτευμένος θα ήμουν
39%
 39% [ 27 ]
Σύνολο Ψήφων : 69

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ex admin
Inactive Members

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : somewhere
Αριθμός μηνυμάτων : 2040
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   24/4/2009, 14:37

Σας έχει τύχει να ερωτευτείτε κάποιον που να μένει πολύ μακρυά σας?
Κάνατε σχέση ή ξενερώσατε από το πρόβλημα της απόστασης?
Θα κάνατε σχέση με κάποιον που θα έμενε μακρυά σας?
Αν θα κάνατε θα πηγαίνατε εσείς στα μέρη του ή θα περιμένατε από εκείνον να έρχεται σε σας?Ή συνδυασμός?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
monster
Inactive Members

Περιοχή : city centre
Αριθμός μηνυμάτων : 15608
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   24/4/2009, 15:04

Εγώ έχω κάνει πριν 2 περίπου χρόνια αλλά δεν ξανακάνω. Συγκεκριμένα με θεσσαλονικιό..
Ήταν οκ παιδί, πολύ ωραίος εμφανισιακά, ταιριάζαμε αρκετά, ένα χρόνο μεγαλύτερός μου, η πρώτη του φορά κλπ κλπ αλλά τι να το κάνω... Αν και συναντιόμασταν από κοντά Αθήνα ( εγώ βαριόμουν να τρέχω πάνω κλασικά ) η απόσταση μας κούραζε. Ε κάποια μέρα δεν μου έβγαινε να επικοινωνήσω μαζί του κ έτσι δεν το έκανα... μετά από ένα τριήμερο που έστειλα ένα μήνυμα ''γεια τι κάνεις'', είχε κλείσει τα τηλέφωνα...πολύ λογικό γιατί δεν ζούσαμε πράγματα μαζί και είχαμε ξενερώσει απ όλη αυτή τη διαδικασία.

Άλλη μια επιχείρησα να κάνω κάτι με έναν άλλο συνομήλικο θεσσαλονικιό αλλά δε ταιριάζαμε από κοντά κι έτσι μείναμε να μιλάμε μέχρι κ σήμερα φιλικά. Μέχρι χθες μάλιστα είχε κατέβει Αθήνα και περάσαμε μια χαρούλα. :)

Προσωπικά λοιπόν διαπίστωσα πως δε μπορώ να κάνω σχέση από απόσταση γιατί θέλω τον άλλο δίπλα μου. Σίγουρα το πρώτο διάστημα που γνωρίζεις κάποιον είσαι πάνω στον ενθουσιασμό, δε σε αφορά η απόσταση, αργότερα όμως όταν γνωρίζεις τον άλλο και γίνεται μέρος της ζωής σου, είναι επίπονο και άσκοπο να είναι είναι μακρυά.

Απ ότι ομως βλέπω, άτομα που ζουν σε μικρές πόλεις-χωριά μπορούν να κρατήσουν ίσως τις σχέσεις επειδή στον τόπο τους δεν έχουν άλλη εναλλακτική...
Αν καραγουστάρεις τον άλλο πάλι μπορεί να κρατηθεί πιθανώς η σχέση.

Επομένως είναι στη δικαιοδοσία του καθένα πρώτα να δοκιμάσει και έπειτα να αποφασίσει :)
Skywalker
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 502

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   24/4/2009, 19:30

Μια φορά δοκίμασα μ΄ ένα παιδί που ήταν σε ξένη χώρα (ιπτάμενος και τζέντλεμαν και κούκλος), αλλά φυσικά δεν μπορούσε να γίνει "σχέση" έτσι. Βέβαια, οι "σχέσεις" έτσι δεν μ' ενδιαφέρουν πολύ, γιατί ψάχνω το αντισυμβατικό. Αυτό όμως που μού έχει συμβεί εξ αποστάσεως είναι να εξαπατώμαι εξ αποστάσεως με άτομα. Πριν από λίγους μήνες, είχα γνωρίσει ένα αγόρι μέσα από ένα φόρουμ (που ήταν μάλιστα σε σχέση τότε) και νόμιζα ότι μου άρεσε πολύ, παρόλο που τον είχα δει μόνο μια φορά. Με το μυαλό μου είχα φτιάξει μια πολύ ωραία ιστορία και αυτόν με τη φαντασία μου τον είχα κάνει τέλειο. Τι απογοήτευση όταν βρεθήκαμε από κοντά 1-2 φορές μετά! Αφενός μεν δεν ήταν καθόλου αυτό που νόμιζα εμφανισιακά (δεν μ' άρεσε ιδιαίτερα, η φαντασία πάντα εξιδανικεύει), αφετέρου δε είχα εκτεθεί και στο φόρουμ, γιατί όλοι νόμιζαν ότι τον γούσταρα τρελά. Πού να ήξεραν και πώς να το μπαλώσεις! Οπότε είπα να τον κρατήσω ως φίλο (εξ αποστάσεως).

Έλα μου όμως που αποδείχτηκε και σαν φίλος πανούκλα! Οπότε από τότε έμαθα, να είμαι πιο προσεκτικός και ν' αφήσω τα εξ αποστάσεως (physical or virtual distance).

Άσε να γνωρίσεις πρώτα τον άλλο και μετά βλέπεις...

Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Περιοχή : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 648
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   24/4/2009, 22:13

Δεν ορίζεται σχέση εξ αποστάσεως. Να είσαι ερωτευμένος με κάποιοω που βρίσκεται μακριά ναι γίνεται. Σχέση δεν έχει νόημα δνε βγάζει κάπου.
monster
Inactive Members

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   26/4/2009, 03:12

Α έχω κ στρ8 φίλη που έχει σχέση εξ αποστάσεως. Βέβαια κάθε σαββατοκύριακο είναι ταξίδια στην επαρχία. Αν έχει θέληση ο άλλος, όλα είναι δυνατά!

Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Αριθμός μηνυμάτων : 567

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   27/4/2009, 18:27

Φίλτατε monster κι εγς με θεσσαλονικιό δοκίμασα...μια χαρά παιδί ήταν κ πρώτη μου σχέση μάλιστα αλλά είναι ακριβώς αυτό που λέτε όλοι...θες τον άλλον δίπλα σου και αυτός δε μπορεί να είναι...

p.s. αυτά για κάποιον έξυπνο εδω μέσα που είχε κάτι έξυπνες ιδέες να μου προτείνει...
Ex admin
Inactive Members

Περιοχή : somewhere
Αριθμός μηνυμάτων : 2040
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   27/4/2009, 23:25

james4oo έγραψε:
Φίλτατε monster κι εγς με θεσσαλονικιό δοκίμασα...μια χαρά παιδί ήταν κ πρώτη μου σχέση μάλιστα αλλά είναι ακριβώς αυτό που λέτε όλοι...θες τον άλλον δίπλα σου και αυτός δε μπορεί να είναι...

Δεν έφταιγε εκείνος.Η πολύ καλή γνώση βουντού από μέρους μου έφταιξε.:innocent

james4oo έγραψε:
p.s. αυτά για κάποιον έξυπνο εδω μέσα που είχε κάτι έξυπνες ιδέες να μου προτείνει...

Ε...19.2 απολυτήριο λυκείου....158 ΙQ....χμμμ...μάλλον σ εμένα θα αναφέρεσαι :roll:
ANTONISphinx
Forum Regular
Forum Regular

Αριθμός μηνυμάτων : 268

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   28/4/2009, 00:18

Δεν θα δοκίμαζα.
james4oo
Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Αριθμός μηνυμάτων : 567

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   1/5/2009, 11:37

Nikolas έγραψε:
james4oo έγραψε:

Δεν έφταιγε εκείνος.Η πολύ καλή γνώση βουντού από μέρους μου έφταιξε.:innocent

james4oo έγραψε:

Ε...19.2 απολυτήριο λυκείου....158 ΙQ....χμμμ...μάλλον σ εμένα θα αναφέρεσαι :roll:

1ον βλέπετε όλοι την αντιπάθεια του Admin προς το άτομο μου...
2ον...Με τα χρόνια τι να το κάνεις το IQ?Φυραίνει ο εγκέφαλας...
3ον...Μπορείς να μετατρέψεις το 19.2 στο ισόποσο με σύστημα εννιαίου λυκείου?Γιατι στην ακαδημια πλάτωνος δεν ξερω ποιο ήταν το άριστα...
4ον Συγχωρέστε την κακία μου...αλλα δε μπορώ να με δουλεύουν οι αποκατεστημένοι...
Panos_thess
Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονικάρααααααααααα~~ :3
Αριθμός μηνυμάτων : 3440

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   1/5/2009, 18:35

εμενα ενας φιλος μου τα'χει με μια αθηναια κ κατεβαινει συχνα πυκνα. πολυ τρεξιμο ομως μωρε.. δεν ξερω αν θα εκανα εξ αποστασεως. μαλλον θα μου εσπαγαν τα νευρα. η θα βαριομουν :)
8anos
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 3576
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   17/6/2009, 12:21

Στην θεωρία ακούγεται πολύ καλό, μα δεν βγαίνει. Είχα κάνει σχέση εξ αποστάσεως με ένα αγόρι για περίπου 3 μήνες. Καλά στην αρχή καλά είναι δεν λέω, μα δν γίνεται να είσαι ερωτευμένος από μακριά. Μάτια που δεν βλέπονται γρήγορα λησμονιούνται. Μόλις ξεθωριάσει ο ενθουσιασμός, τι να τις κάνεις τις γωτογραφίες, όσο κι αν ταιριάζετε, περνάει. Εγώ θέλω να βλέπω τον άλλον.
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   17/6/2009, 13:12

Μια σχεση ρε παιδια χτιζεται μεσα απο την καθημερινοτητα... Αρα ειναι λιγο αδυνατο... Και να σου πω ακομ και ερωτευμενος να ημουν πολυ, θα εκανα την καρδια μου πετρα και θα προχωρουσα... Δεν θα το αντεχα ψυχικα... Ασε που επειδη ειμαι ζηλιαρόγατος θα φοβομουν μην κανει τιποτα με κανεναν αλλον και θα τον επρηζα με αποτελεσμα κανεις μας να μην περνάει καλα...
monster
Inactive Members

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   17/6/2009, 15:43

8ano καλωσήρθες!

Σκεφτείτε όμως και το γεγονός να γνωρίζατε κάποιον από μακρυά τυχαία εντελώς και να αντιλαμβανόσασταν ότι είναι πολύ καλό παιδί, πολύ ωραίο κλπ κλπ...
Δε θα δοκιμάζατε έστω κι αν ξέρατε ότι αυτό ίσως είναι σύντομο?

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   17/6/2009, 15:53

monster έγραψε:
8ano καλωσήρθες!

Σκεφτείτε όμως και το γεγονός να γνωρίζατε κάποιον από μακρυά τυχαία εντελώς και να αντιλαμβανόσασταν ότι είναι πολύ καλό παιδί, πολύ ωραίο κλπ κλπ...
Δε θα δοκιμάζατε έστω κι αν ξέρατε ότι αυτό ίσως είναι σύντομο?

Σιγουρα θα εμπαινα στον πειρασμο εγω...
cyber21greece
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 1969

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   17/6/2009, 17:23

Κι εγώ μάλλον θα το δοκίμαζα. Βασικά θα έκανα τα πάντα για να βλέπω τον άλλο όσο πιο πολύ μπορώ. Δλδ, αν ήταν μια απόσταση που μπορούσες να πηγαίνεις κάθε σ/κ θα το έκανα σίγουρα και θα φρόντιζα να παιρνάμε όλα τα σ/κ μαζί τουλάχιστον. Τώρα, αν έμενε σε άλλη χώρα δε νομίζω ότι θα το δοκίμαζα καν!
8anos
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 3576
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   17/6/2009, 17:24

Καλώς σας βρήκα! Κοίτα, σίγουρα ο πειρασμός θα ήταν μεγάλος, αλλα πραγματικά δεν έχει νόημα.. Κι εγώ είμαι πολύ ζηλιάρης. Ακόμα και στο ίδιο σπίτι να έμενε το αγόρι μου θα ζήλευα, πόσο μάλλον σε άλλη πόλη. Πάντως γενικά είναι πολύ ψυχοφθόρο να μην βλέπεις κάποιον που αγαπάς. Αργά ή γρήγορα θα περάσει ούτως ή άλλως
Elementstv
Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4423
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   3/11/2009, 13:02

8anos έγραψε:
Καλώς σας βρήκα! Κοίτα, σίγουρα ο πειρασμός θα ήταν μεγάλος, αλλα πραγματικά δεν έχει νόημα.. Κι εγώ είμαι πολύ ζηλιάρης. Ακόμα και στο ίδιο σπίτι να έμενε το αγόρι μου θα ζήλευα, πόσο μάλλον σε άλλη πόλη. Πάντως γενικά είναι πολύ ψυχοφθόρο να μην βλέπεις κάποιον που αγαπάς. Αργά ή γρήγορα θα περάσει ούτως ή άλλως

Μεγαλη μπουκια φαε, μεγαλη κουβεντα μην λες!

Forum God
Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 3383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   3/11/2009, 19:56

Ανάλογα... άλλο η απόσταση να υπάρχει εξ' αρχής (τότε όχι), κι άλλο να προκύπτει στην πορεία (τότε ίσως ναι).
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   3/11/2009, 21:05

εγω που εχω κανει και με 700χλμ αποσταση μπορω να πω οτι δεν ειναι απλα δυσκολο είναι σχεδον ακατόρθωτο
και το αιτιολογώ πρέπει να βρεις το ατομο με το οποιο θα νοιώθεις τοσα πολλα ωστε τιποτα να μην σε κανει να δυσανασχετείς και να το βάζεις κατω
βεβαια τα αισθήματα πρεπει να είναι αμοιβαία αλλιώς... σας παραπεμπω στους τροπους αντιμετωπισης χωρισμού
βεβαια ο thanos και ο thess θα σπευσουν να μας αποδειξουν ότι υπάρχουν και εξαιρέσεις οποτε μπορούμε να ελπίζουμε
Elementstv
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   3/11/2009, 21:06

Καλε 20 χρονων, ποτε προλαβες και εκανες σχεση απο αποσταση 700 χιλιομετρων?

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   3/11/2009, 22:49

πιστεψε στα 20 μου εχω προλαβει να κανω πολλα στη σχεση θα κολλουσα και να φανταστεις ηταν απο τις πιο οδυνηρές και σοβαρές που χω κάνει η καλύτερα η μόνη σοβαρη που χω κάνει
και πόνεσε απιστευτα πολύ!
Elementstv
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   3/11/2009, 22:51

scratch έγραψε:
πιστεψε στα 20 μου εχω προλαβει να κανω πολλα στη σχεση θα κολλουσα και να φανταστεις ηταν απο τις πιο οδυνηρές και σοβαρές που χω κάνει η καλύτερα η μόνη σοβαρη που χω κάνει
και πόνεσε απιστευτα πολύ!

Μωρε δεν αμφιβαλλω οτι εχεις ζησει πολλα απλα ενταξει ποσες σοβαρες σχεσεις μπορει να εχει κανει καποιος μεχρι τα 20?
Αλλα αφου λες οτι αυτη ηταν η μονη σοβαρη παω πασο!

:axouto: :axouto:

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   3/11/2009, 23:27

οι σοβαρες ειναι λιγες οντως
ακομα και αυτες που καταληγουν σε γαμο αμφιβαλλω αν ειναι σοβαρες η απλα "βολεμα"
αλλα δεν με στεναχωρει γιατι τουλαχιστον εζησα και μια τετοια και περασα ολα τα σταδια που πρεπει να περασει καποιος για να λεει οτι εχει ερωτευθει (κατα τη γνωμη μου) τον πονο και την απολυτη ευτυχία
το παν ειναι να κρατας τις καλύτερες στιγμες που περασες και να προχωρας εχοντας μια καλη γευση απο το παρελθον! :)
Elementstv
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   4/11/2009, 00:01

scratch έγραψε:
οι σοβαρες ειναι λιγες οντως
ακομα και αυτες που καταληγουν σε γαμο αμφιβαλλω αν ειναι σοβαρες η απλα "βολεμα"
αλλα δεν με στεναχωρει γιατι τουλαχιστον εζησα και μια τετοια και περασα ολα τα σταδια που πρεπει να περασει καποιος για να λεει οτι εχει ερωτευθει (κατα τη γνωμη μου) τον πονο και την απολυτη ευτυχία
το παν ειναι να κρατας τις καλύτερες στιγμες που περασες και να προχωρας εχοντας μια καλη γευση απο το παρελθον! :)

Βρε ηρεμησε 20 χρονων εισαι, ολα απο τωρα θα τα ζησεις.
Βλεπω πολλα παιδια της ηλικιας μου που θεωρουν οτι εχουν φαει τη ζωη με το κουταλι, που μιλανε για τη σχεση τους λες και ειναι σε γαμο κτλ

Ας ηρεμησουμε λιγακι, εχουμε πολλα χρονια μπροστα μας και για σχεσεις και για χωρισμυος κτλ. Καπου νομιζω εχουμε χασει την παιδικοτητα μας, προσπαθωντας να εξομοιωθουμε απολυτως ως "μεγαλοι"!

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 1969

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα κάνατε σχέση με κάποιον εξ' αποστάσεως?   4/11/2009, 02:55

Πολύ ωραία τα λέτε παιδιά αλλά
Θα ζητήσω επίδομα editor! Όλο ποστς μεταφέρω!

Sandra McKendry

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 7Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: