ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki 21/10/2017, 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
yon123
Forum Baby
Forum Baby

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : athens
Αριθμός μηνυμάτων : 47

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...   9/2/2011, 20:03

hmm... μάλιστα.. δηλαδή να μην πάρω τους δρόμους σε γκέι καφέ; δεν έχω πάει ποτέ για να πω την αλήθεια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anakin
Forum God
Forum God

Περιοχή : Στην 28η διάσταση
Αριθμός μηνυμάτων : 8383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...   9/2/2011, 20:07

Καλώς όρισες.

Καταρχάς, πιστεύω πως το forum δεν είναι τέτοιου είδους (σαν το gayromeo) αλλά λέμε την κουβέντα μας, τα εσώψυχα μας, βγαίνουμε βόλτα στο φιλικό επίπεδο κι σε κάποιες περιπτώσεις βγαίνει κάτι παραπάνω από μια απλή φιλική σχέση μεταξύ παιδιών σε αυτό το forum.

Στο θέμα μας, κυρίως ξεκινάς από το internet πιστεύω αλλά εγώ προτιμώ από γνωριμίες από κύκλο όπως λέει ο odysseas γιατί θέλω "ψαγμένο" αλλά κι να δαγκώσω την λαμαρίνα (κι να την καταπιώ ) για να προχωρήσω σε σχέση κι όχι σαν το τάβλι: ραντεβού, πλακωτό κι φεύγα.

Κι δεν μας είπες, εσύ θέλεις σοβαρή σχέση ή απλά σεξ;

Forum Baby

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...   9/2/2011, 20:10

κοίταξε.. είμαι πολύύύ αρχάριος, οπότε ό,τι έρθει καλοδεχούμενο θα 'ναι.. ;) ναι το έχω καταλάβει ότι το φόρουμ δεν είναι σαν το ρομέο.. γιαυτό, επειδή μου φαίνεται ότι τα περισσότερα ενεργά μέλη εδώ είναι αρκετά έμπειρα, θα ήθελα κάποια συμβουλή για να ξεκινήσω κι εγώ κάπως.. πάσα ιδέα δεκτή ... :)
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...   9/2/2011, 20:32

Καλωσήλθες, καλή παραμονή και καλά ποστ!

Ας τα πάρουμε με τη σειρά.
Πρώτον το γκέι ρομέο όντως είναι απάλευτο ως ένα σημείο. Απο κεί και πέρα, όπως υπάρχεις εσύ έτσι υπάρχουν και άλλα άτομα που ζητάνε τα ίδια με σένα. Ε πρέπει να είσαι πολύ άτυχος για να μην συνάντησες τίποτα που να σου άρεσε. Οι μισοί γκέι της ελλάδας εκεί μέσα ξημεροβραδιάζονται.
Γράψε ένα κειμενάκι στο ρομέο που να ξεκαθαρίζει τι είναι αυτό που ψάχνεις, βάλε και για λεζάντα κάτι βαθυστόχαστο και οι αξιόλογοι θα σου μιλήσουν. Τώρα άμα ψάχνεις κι εσύ την τελειότητα, λυπάμαι, δεν υπάρχει!
Εγώ γνωριμίες έκανα από εκεί μέσα πολλές και με πολύ καλά παιδιά. Αλλά θέλει ψάξιμο και αρκετές ώρες να σπαταλήσεις. Ξέρω είναι μίζερη διαδικασία και απρόσωπη, αλλά αυτά είναι τα δεδομένα και με αυτά πορευόμαστε.

Δεύτερον, σε γκεί καφέ, το πολύ πολύ να ανταλλάξεις ματιές. Για μένα είναι ο δυσκολότερος τρόπος να γνωρίσεις άτομα.

Τρίτον, στο φόρουμ βγαίνουμε συχνά για καφεδάκια και συναντήσεις. Μπορείς να έρχεσαι για να γνωρίσεις καταρχήν γκέι άτομα και να αρχίσεις σιγά σιγά να δικτυώνεσαι.

Αυτά από εμένα! Have fun!
yon123
Forum Baby
Forum Baby

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...   9/2/2011, 20:35

:) okay.. κοίταξε, έχω γνωρίσει άτομα αλλά δε μου άρεσε και κανένας.. όλοι έχουν από κάτι.. πώς να το πω.. ψυχρό νομίζω είναι η λέξη.. όσο γι αυτούς που συνάντησα, ε δεν ήταν και άτομα που θα με προσέλκυαν για κάτι παραπέρα από έναν καφέ..
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...   9/2/2011, 20:38

Χμμ, μήπως κι εσύ δεν είσαι αρκετά θερμός για να τους κάνεις να νιώσουν άνετα? Είναι πολύ σημαντικό.
yon123
Forum Baby
Forum Baby

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...   9/2/2011, 20:41

λες; μέχρι τώρα πάντως, με όσους έχω βγει, από όσο μου λένε στα μηνύματα που (εις μάτην :Ρ) μου ξαναστέλνουν, θα ήθελαν να ξαναβγούμε.. απλώς.. δε βρίσκω κάποιο ελκυστικό άτομο.. αντιθέτως, με κάποιους στρέιτ φίλους μου, άάνετα θα έκανα πολλά πράγματα.. ωστόσο είναι στρέιτ και δεν θα υπήρχε περίπτωση να συμβεί κάτι :(
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...   9/2/2011, 20:44

Αχά i see....
Σε καταλαβαίνω πάντως, κι εγώ είχα πρόβλημα μεγάλο στο να με ελκύει κάποιος. Δε λέω, πολύ καλά παιδιά, αλλά δεν..

Τι να πω, υπομονή και θα έρθει. Keep your hopes up και όλο και κάτι θα βρεθεί!
yon123
Forum Baby
Forum Baby

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...   9/2/2011, 20:48

κοίταξε, σύμφωνοι να κάνω υπομονή, αλλά δε νοιώθω πως κάνω κάτι για να βοηθήσω την τύχη μου. εννοώ ότι πρέπει να γνωρίσω καινούρια άτομα ώστε να "βρεθεί" αυτό το κάτι.. τι να κάνω, εσείς πχ γνωρίσατε το αγόρι σας από κάποια κοινή δραστηριότητα (πχ πανεπιστήμιο, γυμναστήριο, whatever...) ή από συστηματοποιημένο τρόπο (πχ ίντερνετ, γκει μέρη κτλ) ;
όπως πάει η κατάσταση, σκέφτομαι να το γυρίσω... :Ρ
odysseas_
Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 3304

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...   9/2/2011, 20:52

giannists έγραψε:
κοίταξε, σύμφωνοι να κάνω υπομονή, αλλά δε νοιώθω πως κάνω κάτι για να βοηθήσω την τύχη μου. εννοώ ότι πρέπει να γνωρίσω καινούρια άτομα ώστε να "βρεθεί" αυτό το κάτι.. τι να κάνω, εσείς πχ γνωρίσατε το αγόρι σας από κάποια κοινή δραστηριότητα (πχ πανεπιστήμιο, γυμναστήριο, whatever...) ή από συστηματοποιημένο τρόπο (πχ ίντερνετ, γκει μέρη κτλ) ;
όπως πάει η κατάσταση, σκέφτομαι να το γυρίσω... :Ρ

Πρίν αποφασίσεις να το" γυρίσεις", κάνε μια βόλτα από ένα γυμναστήριο

Forum Baby
Forum Baby

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...   9/2/2011, 21:02

τι εννοείς.. για γνωριμίες ή για να πάρω μάτι και να το ξανασκεφτώ;
JudasIscariot
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : bikini bottom (and not lame xania)
Αριθμός μηνυμάτων : 1663

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...   9/2/2011, 21:10

"Πού θα βρω αγόρι;"

Στη λαϊκή, εκεί ψωνίζει ο κόσμος αγόρια, δεν το ήξερες? Θα τους δώσεις μια λίστα με όλα τα χαρακτηριστικά του, π.χ. ψηλός, ξανθός, γαλανομάτης, πρίγκηπας, ξανθός, γαλανομάτης, και την άλλη πέμπτη θα σου έχουν έτοιμο το μοντέλο. Θα έχει ένα κουμπάκι αγάπης το οποίο πατάς και το άτομο σε ερωτεύεται παράφορα. Τελευταίο, το κουμπάκι διαγραφής, για όταν τον βαρεθείς! Είναι ο μόνος τρόπος να βρεις αγόρι...

Σύνελθε, βρε!!! Ξέρεις σίγουρα πως να κάνεις τον άλλον να νιώθει άβολα μόνο με ένα κοίταγμα, και αν δεν ξέρεις, ά στο διάλα, κάτσε να μάθεις! Μετά να συχνάζεις πολύ σε γκέι-friendly μέρη, και όταν δεις κάτι που σαρέσει πολύ, κοίταζε να τσεκάρεις αν κοιτάει. Εφόσον καταφέρετε να συνδεθείτε οπτικά, πρέπει να πας να του μιλήσεις...Καλά άκουσες, θα πας να του μπαστακοθείς μέχρι να του δώσεις το τηλέφωνο σου. Τότε θα βγείτε για ένα καφέ και το πράγμα θα δρομολογηθεί!

Αν δεν ξέρεις τέτοια μέρη, δυστυχώς, ούτε εγώ ξέρω, οπότε πρέπει να ρωτήσεις άλλους. Αλλά γενικά υπάρχει ελπίδα, Αθήνα ζεις! Δεν είσαι σαν εμάς τα έρμα εδώ κάτω στα νησιά...

Forum Baby
Forum Baby

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...   9/2/2011, 21:19

ναι βασικά, από αυτό ακριβώς το σκεπτικό ξεκίνησα το τόπικ, ήθελα δηλαδή να μάθω κάποια μέρη όπου να είναι μαζευόμαστε.. απ' ό,τι ξέρω, υπάρχουν αρκετά στο γκάζι, αλλά δε γνωρίζω κάποιον φίλο μου που πρόθυμα θα με συνόδευε σε "τέτοιου είδους" μέρη.. έστω ότι λύνεται όμως αυτό...
γενικά πάντως, εκτός από εσένα που ζεις σε νησί και δεν έχεις από όσο φαντάζομαι αυτή την εμπειρία, κάποιος άλλος από αθήνα θα μου πρότεινε αυτή τη λύση; ή να το αποφύγω γιατί σε τέτοια μέρη μαζεύονται κάθε λογής απελπισμένοι; ξέρεις, το ρομέο πίσω από την ανωνυμία του προσφέρει και κάποια ασφάλεια, γιατι πρώτα τον βλέπεις σε κάμερα τον άλλο και μετά αυτοπροσώπως.. το να πάω να γνωρίσω απ'ευθείας γκει είναι ασφαλές ή θα βρεθώ σε κανένα μέρος με κάμερες και ξώστηθους; (ξέρω ότι και από αυτά έχει το γκάζι..)

υστερόγραφο..: συγχωρήστε με για τις απορίες μου.. απλώς είμαι Πολύύ αρχάριος..
Momoka
Forum God
Forum God

Περιοχή : Over There
Αριθμός μηνυμάτων : 6124

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...   9/2/2011, 21:19

στον Χρυσό Οδηγό !!!!!!!(δεν αστειεύομαι...)

Το θέμα είναι ότι αγόρια βρίσκεις...αγόρια που να αξίζουν είναι λίγο δύσκολο !

Anyway...καλό ψάξιμο !!!

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...   9/2/2011, 21:20

Momoka έγραψε:
Το θέμα είναι ότι αγόρια βρίσκεις...αγόρια που να αξίζουν είναι λίγο δύσκολο !

so true!
JudasIscariot
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : bikini bottom (and not lame xania)
Αριθμός μηνυμάτων : 1663

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...   9/2/2011, 21:30

giannists έγραψε:
ναι βασικά, από αυτό ακριβώς το σκεπτικό ξεκίνησα το τόπικ, ήθελα δηλαδή να μάθω κάποια μέρη όπου να είναι μαζευόμαστε.. απ' ό,τι ξέρω, υπάρχουν αρκετά στο γκάζι, αλλά δε γνωρίζω κάποιον φίλο μου που πρόθυμα θα με συνόδευε σε "τέτοιου είδους" μέρη.. έστω ότι λύνεται όμως αυτό...
γενικά πάντως, εκτός από εσένα που ζεις σε νησί και δεν έχεις από όσο φαντάζομαι αυτή την εμπειρία, κάποιος άλλος από αθήνα θα μου πρότεινε αυτή τη λύση; ή να το αποφύγω γιατί σε τέτοια μέρη μαζεύονται κάθε λογής απελπισμένοι; ξέρεις, το ρομέο πίσω από την ανωνυμία του προσφέρει και κάποια ασφάλεια, γιατι πρώτα τον βλέπεις σε κάμερα τον άλλο και μετά αυτοπροσώπως.. το να πάω να γνωρίσω απ'ευθείας γκει είναι ασφαλές ή θα βρεθώ σε κανένα μέρος με κάμερες και ξώστηθους; (ξέρω ότι και από αυτά έχει το γκάζι..)

υστερόγραφο..: συγχωρήστε με για τις απορίες μου.. απλώς είμαι Πολύύ αρχάριος..

Ναι και εγώ.

Γενικά βρες καμιά κοπέλα. Θα γουστάρει τρελά να έρθει μαζί σου! Και γενικά αν βρεις άτομο της ηλικίας σου δεν θα έλεγα ότι θα απογοητευτείς. Ε και σε BDSM πάρτυ να βρεθείς απλά απόλαυσε το!

Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 3304

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...   9/2/2011, 21:33

giannists έγραψε:
τι εννοείς.. για γνωριμίες ή για να πάρω μάτι και να το ξανασκεφτώ;

και τα 2

Forum God
Forum God

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...   9/2/2011, 21:45

Πάντως εμείς διοργανώνουμε εξορμήσεις στην "εξοχή"
όποτε θέλεις είσαι ευπρόσδεκτος...

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...   9/2/2011, 21:46

Η "εξοχή" είναι το γκάζι?
Υπομονή Γιάννη να τελειώσουμε τις εξεταστικές μας και θα σε πάμε μπαρότσαρκα να σου βρούμε αγόρι!

Momoka
Forum God
Forum God

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...   9/2/2011, 21:47

καλέ εσύ πιάνεις πουλιά στον αέρα !!
...

Forum Baby
Forum Baby

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...   9/2/2011, 21:48

hahahahahahah! okay, ευχαριστώ πολύ! δηλαδή να μην απογοητεύομαι ακόμα...;; οκ λοιπόν αναμένω εναγωνίως... :) ευχαχριστώ πολύ για τις συμβουλές σας πάντως!
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...   9/2/2011, 21:50

Καλέ καθόλου να μην απογοητεύσαι!
Δεσμεύομαι εγώ ότι σε ένα μήνα θα σου βρω αγόρι και θα γίνω και κουμπάρος στον γάμο σας!
Momoka
Forum God
Forum God

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...   9/2/2011, 21:51

giannists έγραψε:
hahahahahahah! okay, ευχαριστώ πολύ! δηλαδή να μην απογοητεύομαι ακόμα...;; οκ λοιπόν αναμένω εναγωνίως... :) ευχαχριστώ πολύ για τις συμβουλές σας πάντως!

καλά μη νομίζεις και εγώ στην ίδια κατάσταση είμαι !!!

υπομονή και όλα γίνονται !

Forum Baby
Forum Baby

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...   9/2/2011, 21:56

hope so.. :)
teleny
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : portugal
Αριθμός μηνυμάτων : 2318

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...   9/2/2011, 21:57

4806 έγραψε:
Καλέ καθόλου να μην απογοητεύσαι!
Δεσμεύομαι εγώ ότι σε ένα μήνα θα σου βρω αγόρι και θα γίνω και κουμπάρος στον γάμο σας!

το νουμερο θα αναλαβει δραση!! θελω να το δω αυτο, να ερθει με χαρτια, ζωδιακους χαρτες, διαφορες φορμες που θα δινει στους περαστικους να συμπληρωνουν για να δει αν μας κανουν...

This shall pass, be still and know"

Όταν όλη η ζωή σου κυλά όπως επιθυμούσες...και λείπει ένας σύντροφος...
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: