ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:49

» Ρόλος στο σεξ
από Kwstasthessaloniki Χθες στις 21:36

» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

Kwstasthessaloniki

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Nτεκαυλέ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
odysseas_
Forum God
Forum God

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 3304

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nτεκαυλέ   14/1/2011, 23:32

thess '89 έγραψε:
4806 έγραψε:
JeffreyDeanMorgan έγραψε:
Επίσης, ΤΕΡΜΑ ντεκαυλέ να σου λέει ότι είναι ερωτευμένος με άλλον ενώ έχετε σχέση!

Aυτό δεν είναι απλώς ντεκαυλέ! Παίρνεις ένα τηγάνι και του το φέρνεις στο κεφάλι πριν προλάβει καν να μιλήσει!
Αυτο δεν είναι ντεκαυλέ! Αυτο είναι ψυχανωμαλια! Γιατί να κάνεις σχέση με κάποιον ενώ θες άλλον;! Για καβατζα;! Τραγικό απλά!

Δεν το βρίσκω ανωμαλία, καθώς κατά τη διάρκεια μιας σχέσης μπορεί το ένα από τα δύο άτομα να ερωτευτεί κάτι νέο, κάτι καινούριο. Αν πάψει να είναι ερωτευμένος στην τωρινή σχέση είναι προτιμότερο να το πεί.

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nτεκαυλέ   14/1/2011, 23:37

odysseas_ έγραψε:
thess '89 έγραψε:
4806 έγραψε:
Επίσης, ΤΕΡΜΑ ντεκαυλέ να σου λέει ότι είναι ερωτευμένος με άλλον ενώ έχετε σχέση!

Aυτό δεν είναι απλώς ντεκαυλέ! Παίρνεις ένα τηγάνι και του το φέρνεις στο κεφάλι πριν προλάβει καν να μιλήσει!
Αυτο δεν είναι ντεκαυλέ! Αυτο είναι ψυχανωμαλια! Γιατί να κάνεις σχέση με κάποιον ενώ θες άλλον;! Για καβατζα;! Τραγικό απλά!

Δεν το βρίσκω ανωμαλία, καθώς κατά τη διάρκεια μιας σχέσης μπορεί το ένα από τα δύο άτομα να ερωτευτεί κάτι νέο, κάτι καινούριο. Αν πάψει να είναι ερωτευμένος στην τωρινή σχέση είναι προτιμότερο να το πεί.
Ας τολμησει να το κανει!Θα δει ολους το Απστολους στο πεζικο!Θα παρακαλαει να τον παρει ο οξω απ' οδω αντί να πεσει στα χερια μου. Ουφ..!Συγχύστηκα..!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anakin
Forum God
Forum God

Περιοχή : Στην 28η διάσταση
Αριθμός μηνυμάτων : 8383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nτεκαυλέ   14/1/2011, 23:49

Scratch άπαιχτος

Forum God

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nτεκαυλέ   14/1/2011, 23:51

scratch έγραψε:
odysseas_ έγραψε:
thess '89 έγραψε:
4806 έγραψε:

Ας τολμησει να το κανει!Θα δει ολους το Απστολους στο πεζικο!Θα παρακαλαει να τον παρει ο οξω απ' οδω αντί να πεσει στα χερια μου. Ουφ..!Συγχύστηκα..!!!

Xaxaaxaxax!

Πάντως ειλικρινά, θα προτιμούσα να μου το έλεγε παρά να κάθεται μαζί μου χωρίς να είναι ερωτευμένος-η.
-"ξέρεις Οδυσσέα, έχω ερωτευτεί άλλον!"
-"μπράβο, Los Poulos τώρα!"

Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nτεκαυλέ   14/1/2011, 23:53

Αλλά αν σας συνέβαινε στα ΑΛΗΘΕΙΑ κι αγαπούσατε τον άλλον τι θα κάνετε; Αυτό απλά;

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nτεκαυλέ   14/1/2011, 23:54

πολυ ψυχραιμη σε βρισκω φιλεναδα!
Maked
Forum God
Forum God

Περιοχή : thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 3075

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nτεκαυλέ   14/1/2011, 23:55

odysseas_ έγραψε:
thess '89 έγραψε:
4806 έγραψε:

Καλα ναι ανωμαλια δεν ειναι σιγουρα αλλα αν εισαι σε σχεση δεν πας γυρευοντας. Δεν κανεις νεες γνωριμιες με σκοπο κατι παραπανω απο το να μιλας. Επισης σταματας καθε τι παει να γινει πιο ''σοβαρο'', οχι τιποτα αλλο, απλα αν εχεις σχεση θεωρητικα η σχεση σου καλυπτει ολες τις αναγκες σου. Και αν καποιος ερωτευεται τοσο ευκολα πια που μπορει και μονο απο απλες φιλικες επαφες να συμβει ε τι να πω, μαλλον οι σχεσεις δεν ειναι γι αυτον in the first place.
Παντως ναι συμφωνω απολυτα το ειναι καλυτερο να το πεις, και οχι μονο αυτο βεβαια αλλα οτιδηποτε, να ξερουμε τι γινεται τουλαχιστον.
odysseas_
Forum God
Forum God

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nτεκαυλέ   15/1/2011, 00:00

Αλλά αν σας συνέβαινε στα ΑΛΗΘΕΙΑ κι αγαπούσατε τον άλλον τι θα κάνετε; Αυτό απλά;

Έχει συμβεί κάτι ανάλογο στο παρελθόν......
Την έδιωξα, έκλαιγε (??)
και αφού έμεινα μόνος, έριξα μια με το κεντρί πάνω μου,
μούδιασα, δηλητηριάστηκα, αλλά μετά από ημέρες συνήλθα....

Forum God
Forum God

Περιοχή : Mέση-Γη , Πέρα-Γη , Δώθε-Γη
Αριθμός μηνυμάτων : 6251
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nτεκαυλέ   15/1/2011, 01:57

ντεκαυλε ειναι το αγορι σου να σου πει οτι η γκομενα που περασε ηταν καλο κομματι και να τον βλεπεις να εχει πολυ περιεργες σκεψεις στο κεφαλι !! (nope δεν μου εχει συμβει αλλα μου ειχε ερθει στο μυαλο καποτε και ειπα να το μοιραστω μαζι μας )
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nτεκαυλέ   15/1/2011, 02:01

επιμενω οτι εκει θελει και αναλογο χειρισμό...και ροπαλο
το απολυτο ντεκαυλωτικο ειναι να σου λεει ψεμα οτι δε μπορει να βρεθειτε γιατι εχει πονοκεφαλο και να σου σκαει πρωτη μουρη στο καβουρι με το παρεακι του
Treebeard
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nτεκαυλέ   15/1/2011, 02:05

γιατι το αλλο ? για να σε πεισει για κατι να βαζει ολη του την παρεα να πουμε στο κολπο και να μενει ενας μονο εκτος του "παραμυθιου" και να ρωτας αυτον κατι σχετικο και να μην εχει ιδεα....εκει δεν ειναι για ροπαλο ?
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nτεκαυλέ   15/1/2011, 02:08

εκει γινεται ο πανικος
αυτο που με ξενερωνει εντελως ειναι οταν σηκωθει και φυγει ξαφνικα και γρηγορα
πριν προλαβεις να περασεις λιγη ωρα και σχεδον παντα μετα το σεξ φευγει
Treebeard
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nτεκαυλέ   15/1/2011, 02:14

αυτο εκτος απο ντεκαυλε ειναι και sad
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nτεκαυλέ   15/1/2011, 03:39

Παρεξηγησις! Οταν λεω ψυχανωμαλια, αναφερομαι στο να μπει καποιος σε σχεση και να παραμενει, ενω θελει αλλον. Αυτο εννοουσα. Αν ερωτευθει αλλον, οπως ειπε ο Odysseas καλυτερα να το πει και μετα τον μπεογουλφ!

Και τι να κανεις ομως αν ο αλλος δε σ αγαπα?! Να τον κρατησεις με το ζορι?! Τι να κανεις διπλα σου εναν ανθρωπο που δε σε θελει ακομα και αν για σενα ειναι τα παντα?! Μονο μιζερια και απελπισια μπορει να σου φερει!
Anakin
Forum God
Forum God

Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nτεκαυλέ   15/1/2011, 04:05

thess '89 έγραψε:
Παρεξηγησις! Οταν λεω ψυχανωμαλια, αναφερομαι στο να μπει καποιος σε σχεση και να παραμενει, ενω θελει αλλον. Αυτο εννοουσα. Αν ερωτευθει αλλον, οπως ειπε ο Odysseas καλυτερα να το πει και μετα τον μπεογουλφ!

Και τι να κανεις ομως αν ο αλλος δε σ αγαπα?! Να τον κρατησεις με το ζορι?! Τι να κανεις διπλα σου εναν ανθρωπο που δε σε θελει ακομα και αν για σενα ειναι τα παντα?! Μονο μιζερια και απελπισια μπορει να σου φερει!

Αυτό λέω κι εγώ, αυτό που είπα απευθύνεται σε αυτόν που είπε "Los Poulos" τόσο ψύχραιμα! Εγώ δεν μπορώ να φανταστώ την αντίδραση ΜΟΥ αν μου συνέβαινε κάτι τέτοιο!

Forum God

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nτεκαυλέ   15/1/2011, 10:15

thess '89 έγραψε:

Αυτό λέω κι εγώ, αυτό που είπα απευθύνεται σε αυτόν που είπε "Los Poulos" τόσο ψύχραιμα! Εγώ δεν μπορώ να φανταστώ την αντίδραση ΜΟΥ αν μου συνέβαινε κάτι τέτοιο!

Ψύχραιμα ναι, αλλά όπως είπα μετά πονάει πολύ. Πάρα πολύ.

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nτεκαυλέ   15/1/2011, 12:22

γι αυτο πονεσε τον κι εσυ να μαθει!!
μηπως φταιειο ωροσκοπος μου...?
odysseas_
Forum God
Forum God

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nτεκαυλέ   15/1/2011, 13:20

scratch έγραψε:
γι αυτο πονεσε τον κι εσυ να μαθει!!
μηπως φταιειο ωροσκοπος μου...?

Μπαaaa, δε χρειάζεται. Όσο είναι να πονέσει θα πονέσω με τη "σέντρα".
Συνήθως δεν κάθομαι να τo αναλύσω...."cut it from the head"

Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονικάρααααααααααα~~ :3
Αριθμός μηνυμάτων : 3440

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nτεκαυλέ   15/1/2011, 19:52

odysseas_ έγραψε:
Panos_thess έγραψε:
Maked έγραψε:
Ντεκαυλε ειναι να βλεπεις εναν κουκλο να κανει διαδρομο στο γυμναστηριο, να περιμενεις να κατεβει γα βαρη, να κανει διαδρομο για 1 ωρα και τελικα να φευγει χωρις να κανει βαρη.... δηλαδη ελεος
ντεκαυλε ειναι να παρακολουθεις ανθρωπους :)

καθόλου!
η παρατήρηση των ανθρώπων σε συνδυασμό με τη διαισθητική εκτίμηση του τί σκέφτονται είναι άκρως ενδιαφέρουσα wnk
ναι και εχει και επιστημονικο ορο: stalking. :)

Μακεδ να αγορασεις μια καμπαρντινα και να παρεις υφος βιαστη οταν το ξανακανεις :)

And I don't believe in anything that makes you wanna save me."
Maked
Forum God
Forum God

Περιοχή : thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 3075

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nτεκαυλέ   15/1/2011, 20:02

Panos_thess έγραψε:
odysseas_ έγραψε:
Panos_thess έγραψε:
Maked έγραψε:
Ντεκαυλε ειναι να βλεπεις εναν κουκλο να κανει διαδρομο στο γυμναστηριο, να περιμενεις να κατεβει γα βαρη, να κανει διαδρομο για 1 ωρα και τελικα να φευγει χωρις να κανει βαρη.... δηλαδη ελεος

καθόλου!
η παρατήρηση των ανθρώπων σε συνδυασμό με τη διαισθητική εκτίμηση του τί σκέφτονται είναι άκρως ενδιαφέρουσα wnk

Μακεδ να αγορασεις μια καμπαρντινα και να παρεις υφος βιαστη οταν το ξανακανεις :)
Kαι γω που νομιζα οτι ημουν η καλη σου φιλη.....
odysseas_
Forum God
Forum God

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nτεκαυλέ   15/1/2011, 21:21

Panos_thess έγραψε:
odysseas_ έγραψε:
Panos_thess έγραψε:
Maked έγραψε:

καθόλου!

Λοιπόν, επειδή έχω κάνει "κατάσκοπος" και επαγγελματικά (και μή σου έρχονται στο μυαλό τα πουλιά που έστελνε ο Saruman στον Άρχοντα), κανείς δε φοράει καπαρντίνα, ούτε έχει ύφος βιαστή !

Eίναι όμορφο να μπορείς να εκμαιεύσεις τις σκέψεις του άλλου από την παρατήρηση. Εμένα με εξιτάρει.

# ο spy man

Forum Regular
Forum Regular

Περιοχή : Athens, Greeze
Αριθμός μηνυμάτων : 341

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nτεκαυλέ   8/12/2011, 13:23

Με ξεκαυλώνει όταν ο top δεν με αφήνει να τον γλείψω.....παντού γιατί φοβάται μη...χάσει την αρρενοπώτητα του...

Με ξεκαυλώνει όταν ο άλλος είναι κούτσουρο ή όταν δεν μιλάει καθόλου στο κρεβάτι...

Με ξεκαυλώνει όταν δεν εναλλάζουμε τους ρόλους όταν έχω στο κρεβάτι ένα vers και τείνει συνήθως προς το παθητικό ρόλο...

Με ξεκαυλώνει όταν δεν με περιποιούνται από πίσω πριν μπουν μέσα...

Με ξεκαυλώνει όταν ο άλλος φοβάται να πάρει πρωτοβουλία, να ρίξει μία σφαλιάριτσα από κάβλα, να με βάλει σε μία καλή θέση ωστέ να μπει βαθύτερα...

Με ξεκαυλώνει επίσης όταν δεν με αφήνουν να κάνω ό,τι θέλω στο κρεβάτι, αφού στο τέλος θα τους αρέσει...αλλά...αλλά...
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nτεκαυλέ   8/12/2011, 13:35

Αααα πολυ ωραιο το θεμα μας
Ντεκαυλε ειναι να χεις χτυπησει κοκκινο απ το καυλε να ακουγεται απο το διπλα διαμερισμα μια κοτα να φωναζει "Μπηκε η ανοιξη Μπηκε η ανοιξη" και συ να βλεπεις νικολουλη γιατι ο συντροφος αγωνια για το κοκερ που χαθηκε
Ντεκαυλε ειναι να περιμενεις το όλο να ανταποκρίνεται στο μέρος όμως το μέρος να ναι απογοητευση
Ντεκαυλε ειναι να στο παιζει παρθενα η καθε ξεχυλωμένη που έχει παρει όλη σου την παρεα και σου λεει οτι εισαι ο μοναδικος(ξερναμε)
Ντεκαυλε είναι να χασμουριέσαι ενω κανεις σεξ(ναι το χω κανει αλλα τι να κανα βαριόμουνα)
Ντεκαυλε ειναι μετα το καλο σεξ να ντυνεται γιατι καπου εχει να παει(αν σου πει αυτο να ξερεις το καπου είναι η γυναίκα του)
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nτεκαυλέ   8/12/2011, 17:29

michaelrey23 έγραψε:
Με ξεκαυλώνει όταν ο top δεν με αφήνει να τον γλείψω.....παντού γιατί φοβάται μη...χάσει την αρρενοπώτητα του...

Με ξεκαυλώνει όταν ο άλλος είναι κούτσουρο ή όταν δεν μιλάει καθόλου στο κρεβάτι...

Με ξεκαυλώνει όταν δεν εναλλάζουμε τους ρόλους όταν έχω στο κρεβάτι ένα vers και τείνει συνήθως προς το παθητικό ρόλο...

Με ξεκαυλώνει όταν δεν με περιποιούνται από πίσω πριν μπουν μέσα...

Με ξεκαυλώνει όταν ο άλλος φοβάται να πάρει πρωτοβουλία, να ρίξει μία σφαλιάριτσα από κάβλα, να με βάλει σε μία καλή θέση ωστέ να μπει βαθύτερα...

το μικρο μου ειναι ενα γνησιο sexy kinky boy ηταν γραφτο να μπει στην ομαδα μας...ευγε καλο μου!!!

Με ξεκαυλώνει επίσης όταν δεν με αφήνουν να κάνω ό,τι θέλω στο κρεβάτι, αφού στο τέλος θα τους αρέσει...αλλά...αλλά...

εαν φυγω ποτε απο την ομαδα κ δεν θελει ο σκρατς ξερω πλεον που μπορω να αφησω την ομαδα μου....βρηκα το καταλληλο ποδι για να στηριχτω ...πανω της

Nτεκαυλέ
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: