ΦόρουμΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Σημαντικά Θέματα
Πρόσφατα Θέματα
» Ποιά πράγματα σας ανάβουν?
από mistirius_boy 9/10/2017, 14:29

» Κάρμα ( Long Post)
από DiabolAkis 7/10/2017, 06:12

» Όταν είστε σε δημόσιους χώρους, τσεκάρετε (κρυφά ή φανερά) το φούσκωμα στο παντελόνι του άλλου;
από N.G95 6/10/2017, 23:53

» Αστείες εικόνες
από Dragneel 6/10/2017, 00:33

» Αγαπημένα ξένα τραγούδια
από Dragneel 6/10/2017, 00:17

» Καλωσόρισμα νέων μελών - Χαιρετισμοί
από Duality 3/10/2017, 04:45

» ... Στον ύπνο μου είδα...
από Dragneel 1/10/2017, 23:56

» Τηλεφωνικό σεξ
από phonesexchat 21/9/2017, 18:31

» γκει προτασεις γαμου...
από Dragneel 9/9/2017, 22:06

» Soundtracks
από Dragneel 4/9/2017, 22:29

» Αστεία video
από Duality 29/8/2017, 08:39

» Αν ήσουν...
από Duality 23/8/2017, 10:34

» Παιχνίδι ερωτήσεων
από Duality 23/8/2017, 08:58

» Διάφορα video
από Dragneel 19/8/2017, 14:47

» Οff-topic
από N.G95 14/8/2017, 18:15

» Πονηρές παραλίες στο Βόλο
από apeiros69 30/7/2017, 22:11

» O λεξάριθμος του ονόματος μας δείχνει τον χαρακτήρα μας.
από SavantBleu 29/7/2017, 23:03

» Νέο μέλος
από tenorman 14/7/2017, 21:15

» MBTI Personality Test
από makosdim 2/7/2017, 19:45

» Τεστ Διπολικης Διαταραχης
από makosdim 2/7/2017, 19:26

» Θα χασω τη σχεση μου απο μια μ*λ*κι*;
από Steven94 27/6/2017, 22:25

» Τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή;
από Steven94 27/6/2017, 22:22

» Θέματα συζήτησης μεταξύ ενός straight και ενός gay.
από DiabolAkis 26/6/2017, 21:33

» Κοιτάτε το πέος του διπλανού σας στα ουρητήρια σε δημόσιους χώρους?
από Cookie 26/6/2017, 00:43

» Τι είμαι τελικά;
από Cookie 26/6/2017, 00:25

Σας προτείνουμε
Συζητήσεις για το φύλο, το σώμα, τις επιθυμίες
Κέντρο πρόληψης για τον HIV
Kοινότητα LGBTQ νέων
Κορυφαίοι συγγραφείς του μήνα
Dragneel

Duality

DiabolAkis

mistirius_boy

N.G95

Οκτώβριος 2017
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο

Μοιραστείτε | 

Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...   8/1/2011, 21:12

1ος Προλογος
Μετά από καιρό απόχης μου απο το γράψιμο στο φορουμ ποστς και τοπικ και κατοπιν παρακαλητών των μελών επιστρέφω με ενα νέο τοπικ, γιατί φορουμ χωρίς εμένα γίνεται?(ΟΧΙ!). Βεβαια fans μου μην επιμενετε ακόμα δε θα επανέλθω στη διαχείρηση ούτε θα φαω τη θεση του mon ακομα..!
2ος Προλογος
Το εν λογω τοπικ αφορά το τι μπορούμε να κανουμε εμεις για εναν ή για μια ομάδα ισως και ποδοσφαιρου που θελουμε να κατακτήσουμε, που θελουμε να γνωρισουμε που εχουμε ερωτευτει, που θελουμε να κανουμε σεξ κλπ... Και τρέλες που χουμε κανει επειδη θελαμε καποιον για καποιο λογο ή απλα γουσταραμε και το καναμε για πάρτυ του.
Θα δωσω ενα παραδειγμα απο μένα και ένα απο εναν φιλο μου που ακολουθησα στην "τρελα". Ξεκινω με μενα
Η πρώτη φορα που εκανα ομαδικο σεξ και δεν μιλαω για τριο(πείτε το όργιο αν θελετε) ήταν όταν ο πρώην μου ο οποιος μου φέρθηκε με απαράδεκτο τρόπο και εγώ ήμουν ερωτευμένος μαζι του με προσκαλεσε να τον καμαρώσω σε μια εσπεριδα που είχε οργανώσει. Παράλληλα για την ιδια ώρα ενας αγνωστος με καλεσε σε ενα παρτυ πολλων ατομων που οργανωνε. Ενω πηγαινα να τον δω αλλαξα 8 φορές γνώμη στο δρομο αναρρωτιόμενος τι να κάνω. Να με κοροιδεψω οτι το ξεπερασα κανοντας σεξ ή να πάω να τον δω και να ελπίζω ότι κατι θα αλλάξει.Τελικά πηγα και εκανα σεξ. Μεχρι να φτασω τα δακρυα ειχαν μουσκεψει τη μπλουζα μου.Ισως να ταν η πρωτη φορα που εκλαψα για εναν δεσμο. Μαλλον έκλαψα για αυτα που εχασα και κερδισα μαζι.Ωστοσο την τρελα μου την εκανα
Η χθεσινη τρελα του φιλου μου ητνα ενω ημασταν για καφε με μια παρεα, ο φιλος μου φλερταρε μεσω του i Phone μου και κανονισε να παμε για ποτο σε ενα κοντινο μαγαζι για να δει τον μπαρμαν που μιλουσε τα προηγουμενα 3 λεπτα. Σηκωθηκαμε πήγαμε και "Ήρθαμε..Ειμαι ο ... και απο δω το κολλητακι μου ο Δημήτρης."Γεια" ειπα..Καταληξαμε να τα πινουμε για ενα τεταρτακι και μετα τον .... πηρε ο μπαρμαν
Εσεις? Τι εχετε κανει??

παει με το θεμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...   8/1/2011, 22:35

scratch έγραψε:
Το εν λογω τοπικ αφορά το τι μπορούμε να κανουμε εμεις για εναν που θελουμε να κατακτήσουμε.Εσεις? Τι εχετε κανει??

Του έφτιαξα ένα gay forum
Anakin
Forum God
Forum God

Φύλο : Άντρας
Περιοχή : Στην 28η διάσταση
Αριθμός μηνυμάτων : 8383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...   9/1/2011, 00:46

Τι έχω κάνει;....
Με παίρνουν τα δάκρυα με το πόσο χρόνο, χρήμα, φήμη, φιλίες θυσίασα για την πάρτη ΕΝΟΣ... Αλλά βέβαια, δεν ήξερα αν με έβλεπε αλλιώς. Για τώρα δεν είμαι καν επιβεβαιώμενος για τον άλλον αν υπάρχει έστω κι μια απειροελάχιστη πιθανότητα/ελπίδα για να κάνω ό,τι είναι να κάνει κάποιος "τρελός" για να κερδίσει το "χέρι" κάποιου... για μένα είναι το παν κι θα κάνω κι πόλεμο κιόλας Τώρα με το να μη ξέρω τι γίνεται από την πλευρά του απέναντι σε μένα, μου κάθεται πολύ δύσκολο να ξαναρχίσω από την αρχή ενώ δεν ξέρω αν έχω πιθανότητα...

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...   9/1/2011, 01:10

Ακραία πράγματα δεν έχω κάνει. Ξεπερνάω εύκολα ανθρώπους και καταστάσεις και προχωράω πολύ γρήγορα παρακάτω.
Ίσως μία φορά να ξεπέρασα τον εαυτό μου, βγαίνοντας με κάποιον που έβλεπα 1 φορά τη βδομάδα λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων. Εννοείται ότι έληξε κάποια στιγμή παρά τις υποσχέσεις για βελτίωση της κατάστασης από τη μεριά του.

Ουδείς αναντικατάστατος παίδες!
odysseas_
Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 3304

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...   9/1/2011, 01:43

4806 έγραψε:
Ακραία πράγματα δεν έχω κάνει. Ξεπερνάω εύκολα ανθρώπους και καταστάσεις και προχωράω πολύ γρήγορα παρακάτω.
Ίσως μία φορά να ξεπέρασα τον εαυτό μου, βγαίνοντας με κάποιον που έβλεπα 1 φορά τη βδομάδα λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων. Εννοείται ότι έληξε κάποια στιγμή παρά τις υποσχέσεις για βελτίωση της κατάστασης από τη μεριά του.

Ουδείς αναντικατάστατος παίδες!

++++

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Downtown
Αριθμός μηνυμάτων : 2222

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...   9/1/2011, 02:26

- Έλα, πού είσαι?
- Στη δουλειά, αφού ξέρεις.
- Το απόγευμα, προλαβαίνεις να είσαι "Βενιζέλος"?
- Γιατί?
- Πετάμε.
- Πας καλά?
- Μιλάνο.
- Πας καλά?
- Προλαβαίνεις?
- Πας καλά?
- ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ.
- ΠΑΣ ΚΑΛΑ?

Πάντως, το ταξίδι έγινε. Το θεματάκι είναι πως άλλος έσκιζε τις φλέβες και τις κάρτες του και άλλος τα καλσόν του...

Anakin
Forum God
Forum God

Περιοχή : Στην 28η διάσταση
Αριθμός μηνυμάτων : 8383
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...   9/1/2011, 02:28

ΧΑχαχαχαχαχαχα τέλειο! Κι ρομαντικό κι αυθόρμητο

Forum God

Αριθμός μηνυμάτων : 4437
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...   9/1/2011, 02:30

-Ελα που εισαι?
-Στην κουζινα. Πας καλα?
-Πιασε μια μπυρα απο το ψυγειο
-Πας καλά? Εισαι στο σαλονι, ελα παρε μονος σου
-Βαριεμαι!
-Πας καλα?
-Και κανα ξηροκαρπι!
-Πας καλα?
-Γρηγορα και χρεωνομαι!

Η μπυρα μου ηρθε... στο κεφαλι!

Forum God
Forum God

Περιοχή : Over There
Αριθμός μηνυμάτων : 6124

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...   9/1/2011, 02:33

Levia8an έγραψε:
- Έλα, πού είσαι?
- Στη δουλειά, αφού ξέρεις.
- Το απόγευμα, προλαβαίνεις να είσαι "Βενιζέλος"?
- Γιατί?
- Πετάμε.
- Πας καλά?
- Μιλάνο.
- Πας καλά?
- Προλαβαίνεις?
- Πας καλά?
- ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ.
- ΠΑΣ ΚΑΛΑ?

Πάντως, το ταξίδι έγινε. Το θεματάκι είναι πως άλλος έσκιζε τις φλέβες και τις κάρτες του και άλλος τα καλσόν του...

Αγαπητέ Levia8an...πρωταγωνιστείς στην δική σου ταινία !
Δεν την μεταφέρεις και στον κινηματογράφο να χεστείς στο τάλιρο ;;;;

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...   9/1/2011, 14:38

εχασα 30 κιλα, ερχομουν απο κρητη καθε σκ για να τον πετυχω, αλλαξα στυλ ,αρχησα να κανω παρεα με ατομα προκειμενου να ειμαι πιο κοντα του,εκατσα κ ακουσα ποσους τραγουδιστες που δεν τους ηξερα, του βρηκα δουλεια οταν εφυγε απο εκει που δουλευε με σχεδον διπλο μισθο απο γνωστους μου και το καλυτερο μεχρι κ μιλανο για 3 μερες για να παρακολουθησουμε τις επιδηξεις μοδας του ειχα ζητησει να ερθει που μονο δεν ειχα κατσει στο ατομο που μου τις εδωσε κ πιο το αποτελεσμα?3 μηνες καταθλιψη απο την χιλοπιτα(αυτος με εκανε κ το φουξια παιδακι που ξερετε πλεον ολοι ... )
Panos_thess
Forum God
Forum God

Περιοχή : Θεσσαλονικάρααααααααααα~~ :3
Αριθμός μηνυμάτων : 3440

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...   9/1/2011, 16:40

Μμμ να σκισω τις φλεβες μου.. μμμμμμ... οχι. οι φλεβες μου ειναι πολυ ομορφες.

And I don't believe in anything that makes you wanna save me."
kafes_glykos
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Γκάζι
Αριθμός μηνυμάτων : 1044

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...   9/1/2011, 18:25

Panos_thess έγραψε:
Μμμ να σκισω τις φλεβες μου.. μμμμμμ... οχι. οι φλεβες μου ειναι πολυ ομορφες.

LOL είσαι απίστευτος και με κάλυψες απόλυτα!!!

Forum Εxperienced
Forum Εxperienced

Περιοχή : In Looondon concrete jungle where dreams are made
Αριθμός μηνυμάτων : 845

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...   9/1/2011, 20:36

Φλεβες δεν κοβω για κανεναν. Απο την αλλη, ε οσο να ναι, μπορω να κανω τα παντα. μεχρι να εξαντλησω ολες τις επιλογες. και να πω, ναι οκ εκανα οτι μπορουσα, σειρα του. μονο που μετα απο κει, υπαρχει ενα προβλημα. αν ηθελε, θα ειχε κανει ηδη κατι. οποτε φτανω σε ενα σημειο, ως εδω. μου αρεσεις σε γουσταρω, σε αγαπαω, αλλα εχουμε και μια αξιοπρεπεια.

Βεβαια αυτα τα λεει αυτος που ειναι κολλημενος με το ιδιο ατομο, εδω και 4 μηνες, και δεν λεει να ξεκολησει... (ενα Soho μου χρειαζεται με ολα τα Bar να μου φυγει το αποθημενο).

Αλλα γενικα, ναι μπορω να κανω πολλα πραγματα για να διεκδικησω καποιον. Ειναι ενας τομεας που ακομα μαθαινω τα ορια μου.

Παρ'ολα αυτα, που θα παει, καποια στιγμη ερχεται η μερα που με ενα τσακ, πανε ολα και εισαι και παλι καλα.

Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 1507

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...   9/1/2011, 22:54

peireotaki έγραψε:
εχασα 30 κιλα, ερχομουν απο κρητη καθε σκ για να τον πετυχω, αλλαξα στυλ ,αρχησα να κανω παρεα με ατομα προκειμενου να ειμαι πιο κοντα του,εκατσα κ ακουσα ποσους τραγουδιστες που δεν τους ηξερα, του βρηκα δουλεια οταν εφυγε απο εκει που δουλευε με σχεδον διπλο μισθο απο γνωστους μου και το καλυτερο μεχρι κ μιλανο για 3 μερες για να παρακολουθησουμε τις επιδηξεις μοδας του ειχα ζητησει να ερθει που μονο δεν ειχα κατσει στο ατομο που μου τις εδωσε κ πιο το αποτελεσμα?3 μηνες καταθλιψη απο την χιλοπιτα(αυτος με εκανε κ το φουξια παιδακι που ξερετε πλεον ολοι ... )

Ε εγω το ξερα οτι βαθια μεσα σου εισαι αισθηματιας Πραγματικα εχω μεινει διαβαζοντας το ποστ σου..προσωπικα αποκλειεται να εκανα τοσες θυσιες και υποχωρησεις για καποιον αλλον...βεβαια ειναι που δεν εχω ερωτευτει και σε τετοιο βαθμο στην μεχρι τωρα ζωη μου οποτε ας μην λεω πολλα...
Momoka
Forum God
Forum God

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...   9/1/2011, 23:23

Εγώ ούτε καλσόν δεν σκίζω !!!!

πόσο μάλλον φλέβα !

Πρώτα αγαπάμε τον εαυτό μας !

Τέλος !

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...   9/1/2011, 23:29

Εγώ δεν αγαπάω τον εαυτό μου όταν δεν σκίζομαι γι' αυτόν που αγαπάω.
Momoka
Forum God
Forum God

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...   9/1/2011, 23:30

Αρά αγαπάς τον εαυτό σου...όταν σκίζεσαι για κάποιον που αγαπάς ?

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...   9/1/2011, 23:48

Αν δεν κάνω όσα περισσότερα πράγματα μπορώ για αυτόν που αγαπώ,νιώθω άδειος.
Momoka
Forum God
Forum God

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...   9/1/2011, 23:53

Απλώς...εγώ λέω ότι δεν πρέπει να αγαπάμε τον εαυτό μας αναφορικά με κάποιον άλλο !
Πόσες φορές δηλαδή θα τύχει να είσαι μόνος στη ζωή...εκεί τι κάνεις ;

Αλλά πάντως για να είμαι on topic σε μια σχέση ναι το ιδανικό θα ήταν και ο ένας και ο άλλος να δείχνει με κάθε τρόπο την αγάπη του προς τον άλλο !
χωρίς να υποβιβάσει ο καθένας τον εαυτό του !

Αυτά...

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...   10/1/2011, 00:14

Ναι απλά λέω ότι προσωπικά όταν αγαπάω πολύ κάποιον μου αρέσει να θυσιάζω πράγματα για να είναι εκείνος ευχαριστημένος.Το χω κάνει αποδεδειγμένα πάρα πολλές φορές στη ζωή μου για κάποια πρόσωπα.Και δεν το θεωρώ ανιδιοτελές,του στυλ "θαυμάστε με,τι καλός άνθρωπος που είμαι".Απλά είμαι φτιαγμένος έτσι ώστε να αντλώ χαρά για τον εαυτό μου κυρίως μέσω του ξεσκίσματός μου για αυτόν που αγαπώ.Γεννημένος μ@λ@κας δηλαδή
Levia8an
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Downtown
Αριθμός μηνυμάτων : 2222

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...   10/1/2011, 00:16

TrustOne έγραψε:
Απλά είμαι φτιαγμένος έτσι ώστε να αντλώ χαρά για τον εαυτό μου κυρίως μέσω του ξεσκίσματός μου για αυτόν που αγαπώ.Γεννημένος μ@λ@κας δηλαδή

I know exactly what my friend means...

????????
Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...   10/1/2011, 00:53

Μανάρια μου, για να μην μου μπερδευεστε το "Για σενανε μπορώ τις φλέβες μου να σκισω..." είναι καθαρά συμβολικό και χιουμοριστικο.Γι αυτό αφήστε τα μαχαίρια κάτω μη σφαχτούμε!
Το να κάνεις μια τρέλα για κάποιον/κάποιοα επειδή το γουστάρεις ειναι η καθαρή μαγεία του έρωτα και του πάθους.
Αυτές τις τρέλες μου τις γουστάρω όσο και αν πονάνε στον επίλογο
Toruk
Forum God
Forum God

Περιοχή : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 4688
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...   10/1/2011, 00:56

Χμμμ θυμάμαι μια φορά που ερχόταν από Κρήτη είχα πάει με τα πόδια από το σπίτι μου (Περιστέρι) στον Πειραιά στις 5 το πρωί για να είμαι εκεί να τον υποδεχθώ! (όχι δεν πήρα ταξί γιατί με είχαν πιάσει οι αφραγκίες μου εκείνη την περίοδο! )

Επισκέπτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...   10/1/2011, 00:57

Και 2ος και φραγκοφονιάς Μάλιστα...
kostas
Forum Master
Forum Master

Περιοχή : Νέα Υόρκη
Αριθμός μηνυμάτων : 1107
Διάθεση :

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...   10/1/2011, 01:07

Εγώ μπορώ να κάνω τα πάντα για κάποιον άνθρωπο που πραγματικά αγαπάω και με αγαπάει, αλλά αν θα έφτανα σε σημείο να κόψω και τις φλέβες μου δεν ξέρω. Όταν πάντως είμαι σε σχέση με κάποιον, βλέπω πως περνάω όμορφα μαζί του και είμαστε ερωτευμένοι μπορώ να κάνω πάρα πολλές υποχωρήσεις για χάρη του.

Για σένανε μπορώ τις φλέβες μου να σκίσω...
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Προσωπικά Θέματα :: Σχέσεις, Σεξ & Σεξουαλικότητα-
Μετάβαση σε: